kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 31-05-2020, 20:57
DizA DizA is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 686
Domyślnie

Cytat:
Napisał femme.m
Wielu psychologów udziela porad online,

To prawda. Od niedawna specjaliści od pracy z dziećmi oferują konsultacje online w ośrodku przy Centrum CBT. Jest też oczywiście możliwość umówienia się na wizytę, ale jeśli sprawa jest pilna to myślę, że lepiej to szybko online załatwić. Na https://cbt.pl/bezplatne-porady-dla-...w-centrum-cbt/ jest wszystko opisane. Porady są bezpłatne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 19-06-2020, 09:45
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 555
Domyślnie

Ja interesuje was dobra poradnia psychologiczna poznań to możecie zgłosić się do Pracowni Kreska. Tam spotkacie się z bardzo dobrymi specjalistami, którzy są gotowi wspomagać swoich pacjentów praktycznie od zaraz, niezależnie od sytuacji i traumy jaką przeżyli.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 25-06-2020, 13:09
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 527
Domyślnie

Polecam Wam takie miejsce jak Pomarańczowe Ja - psychologia, psychoterapia Poznań: https://www.terapiapoznan.pl/. Otrzymałam tam fachową pomoc psychologów. Jestem z tego bardzo zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 26-02-2021, 20:07
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

Dzisiaj jest na szczęście o tyle prościej, że faktycznie możecie skorzystać ze wsparcia bardzo dobrych psychologów, nawet za pośrednictwem internetu. Wiem, że wiele osób do konsultacji online wybiera klinikę Psychomedic.Online, co zresztą mnie nie dziwi. Skoro dzisiaj są takie możliwości, to jak najbardziej warto się w ten sposób poradzić psychologa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 18-03-2021, 08:48
witolek witolek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 305
Domyślnie

No każdy z nas może potrzebować psychologa, chociażby jak u mnie przy totalnym wypaleniu zawodowym i niechęci do wszystkiego. Tu pomoc znalazłem u specjalistów w szpitalu https://www.damian.pl/zdrowie-psychiczne/. Kilka wizyt nie załatwiło sprawy całkowicie, ale zdecydowanie lepiej się poczułem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 18-03-2021, 13:03
wunsch.marc's Avatar
wunsch.marc wunsch.marc is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Miasto: Rzeszów
Posty: 4
Domyślnie

Czy psycholog faktycznie jest w stanie pomóc nam w niektórych sytuacjach?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 06-04-2021, 08:36
lio lio is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Posty: 88
Domyślnie

Na depresję leczę się u psychiatry, dr Andrzeja Wilka https://www.psychiatradebica.pl/oferta/depresja , który ma swój gabinet w Dębicy. To bardzo dobry specjalista, trafiłam do niego w opłakanym stanie. Początkowo nawet się nie odzywałam, byłam apatyczna i nie mogłam zmusić się do zrobienia czegokolwiek. Dzięki jego pomocy było ze mną coraz lepiej, a teraz jest już naprawdę dobrze, zaczęłam normalnie chodzić do pracy, żyć, nie spędzam już całych dni w łóżku płacząc albo po prostu leżąc w bezruchu, a wcześniej tak właśnie wyglądało moje życie. Serdecznie go polecam, to doświadczony psychiatra, który potrafi pomóc.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 06-04-2021, 11:12
ramon02's Avatar
ramon02 ramon02 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Posty: 4
Domyślnie

Czy ktoś z Was korzystał z pomocy psychologa przez telefon?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 08-04-2021, 12:32
lio lio is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Posty: 88
Domyślnie

Co, jak co, ale zdrowie psychiczne to często zaniedbujemy. Uważam, że o psychikę trzeba dbać tak samo, jak o całe ciało. Sama chodzę do psychologa w Pracowni Psychologicznej Kontra https://www.kontra-garwolin.pl/psych...ologia-zdrowia w Garwolinie do pani ​Irminy Wysockiej. To kompetentna specjalistka, jest bardzo sympatyczna, ale przy tym profesjonalna. Trafiłam do niej po tym, jak nie mogłam poradzić sobie z codziennym życiem. Obecnie jest już ze mną o wiele lepiej, paradoksalnie psychologa poleciła mi moja nastoletnia siostrzenica, która chodzi do tej specjalistki, ona również ją zachwalała.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 08-04-2021, 12:34
jarvis.willms's Avatar
jarvis.willms jarvis.willms is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Posty: 4
Domyślnie

Ja korzystam z jego usług ale w prywatnej służbie zdrowia.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:10.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.