kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 29-05-2020, 13:21
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 975
Domyślnie Wróżka, czy korzystacie?

Hej
Chciałabym się dowiedzieć, czy korzystacie może z usług wróżek i jeżeli tak to czy jesteście zadowolone? Takie wróżby się rzeczywiście sprawdzają, bardzo mnie to interesuje i liczę, że rozwiejecie moje wątpliwości!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 02-06-2020, 13:01
Malwinka27 Malwinka27 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 519
Domyślnie

Część z nas na pewno korzysta i ja należę do tego grona. Jednak miałam okazję parę razy posłuchać wskazówek wróżki odnośnie mojej przyszłości i przyznam, że praktycznie wszystko wcześniej, bądź później się sprawdziło. Dostałam też wskazówki czego powinnam unikać i rzeczywiście przyniosło to bardzo dobre zmiany (wspomnę, że korzystam z pomocy Ayla Medium). Teraz cieszę się życiem i przede wszystkim stawiam na własny rozwój oraz prywatne życie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 08-06-2020, 08:58
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 631
Domyślnie

Podzielam wypowiedź poprzedniczki i uważam, że warto próbować. Tym bardziej jeśli jesteśmy jednak w niezbyt dobrej sytuacji i potrzebujemy wskazówek jak się za to odpowiednio zabrać i jakie kroki poczynić, aby przyszłość się zmieniła. Dlatego zajrzyj na https://www.aylamedium.com/ gdzie dowiesz się jak to wygląda i trafisz do bardzo doświadczonej wróżki, którą poleca mnóstwo osób.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 08-06-2020, 09:15
PaulinaW PaulinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 471
Domyślnie

Szczerze mówiąc dobrze wiedzieć, też już od jakiegoś czasu zastanawiam się czy nie skorzystać z pomocy wróżki, bo trochę sprawy mi się komplikują i już sama ciągle mam wątpliwości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 17-06-2020, 11:49
WiolaS32 WiolaS32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 388
Domyślnie

Ja tutaj też myślę, że warto spróbować tym bardziej jeśli masz sporo problemów i potrzebujesz je skutecznie rozwiązać, bądź szukasz innego wyjścia. Dobra wróżka nie tylko pokaże Ci przyszłość z kart tarota, ale również zajmie się oczyszczaniem energetycznym oraz rytuałem na sprawy sercowe, czy finansowe. Ja stawiając na wróżkę Ayla Medium jestem przekonana, że był to dobry wybór tym bardziej że z tygodnia na tydzień zaczęłam wychodzić z problemów i teraz jestem szczęśliwą kobietą w kwiecie wieku
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 29-06-2020, 11:17
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 975
Domyślnie

Dziękuję za podpowiedzi! W takim razie na pewno zabieram się za sprawdzenie i mam nadzieję, że w końcu mi ktoś skutecznie pomoże i podpowie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 02-07-2020, 10:27
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 386
Domyślnie

Jeszcze aż tak mocno się w głowę nie uderzyłam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 10-07-2020, 10:04
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 120
Domyślnie

Cytat:
Napisał DariaM11
Dziękuję za podpowiedzi! W takim razie na pewno zabieram się za sprawdzenie i mam nadzieję, że w końcu mi ktoś skutecznie pomoże i podpowie

W takim razie jak już podejmiesz decyzję i będzie po wszystkim to koniecznie dajcie znać ponieważ sama planuję właśnie skorzystać z takiej pomocy i będę wdzięczna za konkretne podpowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 15-07-2020, 13:37
Julia164 Julia164 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 1
Domyślnie

Nie nie korzystam i nie wieżę w takie brednie. To wszystko jest pic na wodę i fotomontaż. Psychologia i wmawianie głupot
__________________
https://terazwiedza.co.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 16-07-2020, 09:29
Doria Doria is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 16
Domyślnie

Nie korzystam, nie wierze w takie rzeczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:33.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.