kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 19-08-2020, 12:01
lenka85 lenka85 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 151
Domyślnie

ja mam spacerówké z której jestem mega zadowolona, anex air x, spacerowka , barzo lekko i przyjemnie sié prowadzi, sklada sie na pasko, rozkada sie do pozycji lezacej, kosz na zakupu duzy , kola male ale sprytne i nie straszne im zadne przeszkody.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 20-08-2020, 19:08
lenka52 lenka52 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 58
Domyślnie

Widzę powyżej, ze moja imienniczka równiez jest zachwycona spacerówką Anex air/x! Polecam ją z czystym sumieniem! Jest niezwykle poręczna, lekka i mega prosta w obsłudze. Prowadzi się ją płynnie, spacery są czystą przyjemnością
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 25-08-2020, 08:33
gasella gasella is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 672
Domyślnie

Fajne te spacerówki, ale ja na razie używam tej od x-landera i w zupełności mi wystarczy, chcę co prawda jeszcze dokupić typowo wyjazdową x-fly ale to już przed samym wyjazdem ogarnę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 13-09-2020, 16:36
lisek lisek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 185
Domyślnie

maialam ja na uwadze ale ostatecznie kupilam Anexa air x i nie żałuje super poręczna lekka wygodna dla dziecka i super sprawdza sie na wyjazdach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 14-09-2020, 08:14
Adelle Adelle is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 56
Domyślnie

Dziewczyny tutaj polecają drogie wózki xlandery i anexy a moim zdaniem SPIN będzie dla Ciebie najlepszy. Jakościowo niczego mu nie brakuje także nie ma co przepłacać na drogie wózki. Szkoda kaski
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 19-09-2020, 12:45
Panna Panna is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 70
Domyślnie

ja mam easyGo model virage ecco, kupowaliśmy bo ma szerokie siedzisko na kombinezon zimowy i kocyk. Bo my akurat w lutym kupowaliśmy więc musiałam na to zwrócić uwagę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 13-11-2020, 10:13
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

Odpowiada mi spacerówka x-ladnera i na żadną inną bym jej nie zamieniła, te wszystkie inne mają albo malutkie kółeczka albo wyglądają niezbyt solidnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 06-01-2021, 15:40
mela85 mela85 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 154
Domyślnie

Ja od siebie polecam spacerówkę Anex air x, nadaje sie na kazdy teren nawet ten trudniejszy, posiada amortyzacje w przednich kołach, rozkłada się do pożycji leżącej, syt etem przeciwwstrząsowy jest, kosz na zakupy wystarczający jak dla mnie, no i desing wyjątkowy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:08.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.