kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 07-12-2020, 23:45
Miriam33 Miriam33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 994
Domyślnie zmarszczki

Najlepiej jest odwiedzić dobrą klinikę, tam dopytać o zabiegi i wspólnie z lekarzem podjąć decyzję odnośnie tego, która metoda będzie najlepsza. Przynajmniej ja tak robię, a już regularnie odwiedzam dr Wolfinger Clinic i właśnie przez rozmowę ze specjalista najwięcej się dowiedziałam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 22-01-2021, 16:51
Sylwia93 Sylwia93 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2020
Posty: 99
Domyślnie

Mama ma niebawem urodziny i postanowiłam, że w tym roku spełnię jej marzenie jakim jest "powrót do młodości" . Mama narzeka ciągle na zmarszczki itp dlatego kupię jej Voucher na zabiegi do SkinClinic
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 25-01-2021, 14:28
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 489
Domyślnie

Ja polecam to miejsce : https://klinika.cudmed.pl/ jesli chodzi o zabiegi na zmarszczki. Sama ostatnio robiłam u nich wypełnienie zmarszczek nad górną wargą. Ich zabiegi nie pozostawiają śladów, dają naturalny efekt. Bardzo lubię tam chodzić, bo mają dobre ceny, pracują na najnowszej generacji sprzęcie i mają elastyczne terminy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 25-01-2021, 17:41
WeronikA9911 WeronikA9911 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 236
Domyślnie

Ja nie mam zdania jeśli chodzi o zmarszczki, ostatnio czytałam tutaj: http://zawszepieknie.pl/6-sposobow-usuwania-zmarszczek/. Lecz moja opinia jest taka, że można zapobiegać pokazaniu się zmarszczek, lecz jeśli jest coś nam genetycznie przypisane, to ciężko będzie od tego "uciec". Chyba, że jakiś zabieg ale jestem daleka od tego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 24-02-2022, 10:41
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 124
Domyślnie

Na pewno warto skutecznie zadbać o to aby korzystać z pomocy specjalistów w zakresie medycyny estetycznej, którzy również świadczą usługi redukcji tkanki tłuszczowej jak na przykład klinika Dermedik w przypadku której będziecie mogli liczyć na zabieg Icoone, który stanowi najnowsze osiągnięcie w metodach stymulacji skóry. Ogólnie działają w Krakowie, warto sprawdzić jakie usługi świadczą i w jakim zakresie mogą pomóc Ci zadbać o swój piękny wygląd
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:41.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.