kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 06-01-2020, 14:56
dzonka dzonka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Posty: 626
Domyślnie Czy ktoś używał lakierów do paznokci Golden Rose?

Czy ktoś używał lakierów do paznokci Golden Rose?
Chodzi mi o te super szybko schnące, Express Dry.
Pytam bo na https://freshmate.pl/ widzę, że mają je w super cenie 4,59 zł za sztukę, a kojarzę że ktoś mi kiedyś o nich opowiadał, tylko nie pamiętam która znajoma, wiec chciałam się upewnić czy faktycznie zasychają ekspresowo?

Mam ogólnie taki problem że obgryzam trochę paznokcie, więc często biorą lakier do pracy, że jak mi coś odpryśnie, to żebymmogła szybko zamalować, dlatego potrzebuję super tempa schnięcia. No i niskiej ceny wiadomo, bo dużo tego zużywam.

macie może jakieś opinie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 11-01-2020, 10:02
Fantazja30's Avatar
Fantazja30 Fantazja30 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 577
Domyślnie

dobre są te lakiery, spoko skorzystaj. Ja je kupowałam gdzieindziej akurat, ale fakt, drożej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 17-01-2020, 19:46
Lila45 Lila45 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 8
Domyślnie

ja bardzo lubie lakiery z golden rose, fajnie sie trzymaja na paznokciach i maja ogromny wybor kolorystyczny, tylko ze ja zawsze kupuje u nich na stoiskach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 01-02-2020, 17:30
Panna Panna is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 70
Domyślnie

Moja siostra używa i jest nawet zadowolona, ja własnie staram się odbudować paznokcie, bo mam jakąś tragedię, czasami mam wrażenie, że łamią się już zanim urosną używam odżywki Eveline Diament i czekam na pierwsze efekty, bo wstyd rękawiczki zdejmować tak źle wyglądają
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 13-06-2020, 05:11
alizee alizee is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 361
Domyślnie

Jestem strasznie niecierpliwa, więc przyda mi się taki lakier. Lubię delikatne kolory, ale trzeba nakładać dwie warstwy. Dla mnie to już zbyt długo Dlatego zamówiłam ostatnio na wypróbowanie sztuczne paznokcie https://drogeriadlaciebie.pl/Sztuczn...kcie-klej-c253 z francuskim manicure. Moje paznokcie są bardzo łamliwe, więc takie rozwiązanie jest dla mnie idealne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 15-06-2020, 21:40
Domi88 Domi88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 313
Domyślnie

Lakierki jako takie naprawdę bardzo fajne. Jednak sama jeżeli tylko mam możliwość, wybieram się do profesjonalnej stylistyki, chociażby w takim salonie jak Estelium w Bielsku-Białej. Możemy tam zrobić sobie zarówno klasyczny manicure, jak i np. japoński czy hybrydy i nie musimy obawiać się o najwyższą jakość usług, czy też fajną atmosferę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 07-10-2020, 10:35
Kasosia Kasosia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 85
Domyślnie

W temacie manicure dodam jeszcze, że akcesoria do paznokci stąd mają bardzo dobrą renomę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:51.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.