kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 16-07-2021, 08:05
Dzennika5 Dzennika5 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 141
Domyślnie Edukacja

Dużo poświęcacie swoim dzieciom czasu na naukę w domu? Ja jestem tego zdania, że praktycznie wszystko powinno być robione w szkole, dom to miejsce na odpoczynek i rodzine Pewnie sporo zależy też od szkoły. Macie może właśnie jakąś godną polecenia z Warszawy?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 19-07-2021, 07:35
Melaska Melaska is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 85
Domyślnie

Coś tam w domu zawsze z dzieckiem trzeba porobić, no ale rzeczywiście od tego jest szkoła, nauczyciele żeby dziecko uczyło się głównie tam gdzie idzie się uczyć. Podejście może dobre muszę przyznać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 20-07-2021, 16:27
annika97 annika97 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 240
Domyślnie

A ja myślę, że dodatkowa nauka, czy całkowicie inne zajęcia są bardzo ważne i rozwijają. Moja młodsza siostra na przykład w domu uczy się dodatkowo angielskiego z kursem speakingo. To bardzo fajna opcja, tutaj można o niej poczytać -https://speakingo.com/angielski-online-indywidualnie-kurs-cena/. Przynajmniej robi większe postępy i super
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 20-07-2021, 20:40
MacieX822 Mężczyzna MacieX822 is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 60
Domyślnie

Przy dobrej szkole właśnie w domu już nie za wiele trzeba robić z dzieckiem. Tak ja wybrałem, wspólnie z żoną oczywiście, najlepsza z możliwych szkół w Warszawie. Te Vizja Okopowa, polecam sprawdzić sobie tą szkołe, w sumie to całą placówkę edukacyjną. Zaplecze jest tu świetne, kadra nauczycieli też super.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 21-07-2021, 07:11
Antoska55 Antoska55 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 46
Domyślnie

Dobra, w przypadku mojego dziecka prywatna szkoła, już zrobi tak, żeby głównie w szkole dzieci się uczyły. No ale też to na pewno zależy od rodziców jakie będą mieli podejście, nie można wszystko na szkołe zwalać. Za Te Vizje mogę poręczyć - jest tu super.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 22-07-2021, 07:14
Melvina Melvina is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 36
Domyślnie

Moje dzieci to straszne lenie, ciężko mi to mówić, no ale jest tak. Współczuje nauczycielom, którzy muszą jakoś zachęcić ich do nauki, no ale jakoś dają radę na to wygląda Dobrze przygotowałam się też do wyboru szkoły dla dzieci i też nie żałuje. Te Vizja to strzał w 10, konkretnie to ich szkoła przy Okopowej, bo jest ich kilka w W-wie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 29-07-2021, 11:48
mejkaq mejkaq is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 12
Domyślnie

Cytat:
Napisał Melaska
Coś tam w domu zawsze z dzieckiem trzeba porobić, no ale rzeczywiście od tego jest szkoła, nauczyciele żeby dziecko uczyło się głównie tam gdzie idzie się uczyć. Podejście może dobre muszę przyznać.

dokładnie, grunt to dobre podejście
___________
bryły geometryczne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 08-08-2021, 15:05
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 489
Domyślnie

Czy posiadacie już podręczniki dla swoich pociech? Jeśli nie skupiliście się na tym, to na spokojnie możecie złożyć zamówienie pod tym adresem: https://www.taniaksiazka.pl/effekt-j...p-1553358.html . Przyznam szczerze, że byłam w szoku zamawiając ichniejsze książki, ponieważ posiadają bardzo niskie ceny i ogromny wachlarz ofertowy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 11-08-2021, 17:00
Roarrra Roarrra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 196
Domyślnie

To jaką szkołę wybierzecie będzie bardzo ważne oczywiście, największe znaczenie według mnie mają nauczyciele. Ja to widzę po wybranej przeze nie szkołe Te Vizja przy Okopowej. Nowoczesna placówka i świetni nauczyciele, w dodatku dużo angielskiego i to mi się podoba!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 11-08-2021, 22:52
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 935
Domyślnie

a czy ktoś z was kojarzy może stronę https://efc.edu.pl/ która zajmuje się edukacją ? zastanawiam się właśnie jak ona funkcjonuje, może ktoś z was kojarzy?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:49.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.