kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #61  
Stary 29-08-2016, 10:54
aneczka aneczka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 206
Domyślnie

Moja ciocia się jest zadowolona z zębów ale robiła sobie implanty. Przed zabiegiem i wybraniem specjalisty czytała o wyborze stomatologa do implantów i dopiero potem postanowiła takie implanty sobie wstawić. Ja na szczęście nie mam większych problemów z uzębieniem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #62  
Stary 31-08-2016, 21:29
ZofiaR ZofiaR is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 3
Domyślnie

Myślę, że lepiej zaoszczędzić trochę i pójść do dentysty na profesjonalny zabieg. Ja chodzę do dental center z3 raz rocznie, tego mi wystarcza i wiem, że płacę za długotrwały efekt.

Ostatnio edytowane przez ZofiaR : 04-10-2016 o 20:09.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63  
Stary 01-09-2016, 13:15
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Też mi się tak wydaje. Takie rzeczy powinno się robić tylko i wyłącznie pod okiem lekarzy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #64  
Stary 16-09-2016, 09:30
asia99 asia99 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 3
Domyślnie

Ja słyszałam, że węgiel aktywny nieco rozjaśnia zęby. Swoją drogą muszę zapisać się do dentysty na wizytę kontrolną. Poszukuję jakiegoś dobrego w okolicach Olkusza. Znajoma polecała mi ten gabinet stomatologia Olkusz. Kojarzycie może to miejsce?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65  
Stary 04-11-2016, 11:38
Kali Mężczyzna Kali is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 314
Domyślnie

Ja po prostu polecam w Krakowie dental4.you.pl.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #66  
Stary 24-04-2017, 13:22
marlenkaa marlenkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 730
Domyślnie

Może warto zdecydować się na wybielanie zębów? Jeśli chcecie, to możecie zajrzeć do http://drwojcik.pl/oferta/stomatolog...bielanie-zebow . Jest to naprawdę dobra klinika w Krakowie, w której profesjonalne zadbają o wasze zęby.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #67  
Stary 26-04-2017, 17:32
comon's Avatar
comon comon is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 893
Domyślnie

Taka prawda, że prawdziwie wybielić zęby można tylko w gabinecie. Domowe i apteczne sposoby są mało skuteczne, próbowałam ich i nie byłam zadowolona z efektu. Wybrałam się ostatecznie do płockiego Linea Medica, gdzie lekarz zaproponował dla mnie metodę nakładkową. Po pobraniu wycisków otrzymałam taką specjalną nakładkę plus żel i w domu przez okres ok. 2 tygodniu musiałam ją na jakiś czas nakładać. Pilnując się jednocześnie z dietą, bo bawiące produkty są niepożądane W każdym razie po tym czasie moje ząbki rzeczywiście stały się białe, nie został nawet ślad po kawach i herbatach, przez które zęby mi pożółkły
Odpowiedź z Cytowaniem
  #68  
Stary 28-04-2017, 18:25
muuzkowa muuzkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 537
Domyślnie

Ja miałam zęby wybielane metodą laserową w Warszawie w gabinecie dentystycznym Dental Gallery. Tutaj http://www.dental-gallery.pl/stomato...stetyczna.html możecie sobie więcej poczytać na temat tej metod. Ja ogólnie jestem bardzo zadowolona z efektu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #69  
Stary 02-05-2017, 14:37
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

Mi marzą się proste i białe zeby dlatego chyba umówię się do http://www.stomatologia9a.pl/ Mają świetną ofertę i szkoda byłoby z niej nie skorzystać. Liczę na to ze w ciągu roku bedę miała ładne zeby
Odpowiedź z Cytowaniem
  #70  
Stary 10-05-2017, 14:51
marylka112 marylka112 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 5
Domyślnie

A korzystacie ze stomatologa jak wyjeżdżacie do Niemiec? Ja zamierzam, ale najpierw muszę wykupić to ubezpieczenie zdrowotne http://ubezpieczenie.de/index.php/ub...nia-zdrowotne/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:58.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.