kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogród
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 03-11-2017, 12:51
marlenkaa marlenkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 730
Domyślnie

A byliście już kiedyś w Krośnie? Moim zdaniem warto się tam wybrać i sprawdzić zabytki krosna. Myślę, że jest ich tyle, że spokojnie można wybrać się w to miejsce na wakacje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 06-11-2017, 13:03
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Nad morze

Ja z kolei mogę polecić polskie morze. Regularnie jeżdżę tam z mężem i dziećmi. mamy dwójkę urwisów, więc trzeba im jakoś zagospodarować wakacje. Część wolnego spędzają więc na koloniach, a część z nami. W tym roku wybraliśmy się do Łeby i bardzo miło wspominam ten pobyt. Mieszkaliśmy w 5-osobowym domku, więc nie było ścisku, a nie dość że mogliśmy się pokąpać, to jeszcze pozwiedzaliśmy tamtejsze niesamowite wydmy. Jakby ktoś był zainteresowany, to tutaj znajdziecie artykuł o łebskich atrakcjach - www.gazetasam.pl/leba-idealne-miejsce-na-wakacje/.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 06-11-2017, 14:03
Patrysia Patrysia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 39
Domyślnie

Ostatnio byłam w górach i zatrzymałam się w apartamencie Krynica Zdrój http://www.apartamentkrynica.com.pl/. Po kilku dniach pobyt w tym miejscu dochodzę do wniosku, że to jest bardzo dobre miejsce na wakacyjny wyjazd
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 07-11-2017, 08:28
norik454 norik454 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 5
Domyślnie

a co było nie tak z tym

_____________________
certyfikat ekologiczny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 09-11-2017, 18:39
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

A co myślicie o wakacjach za granicą ? Razem z partnerem szukałam ofert w internecie i znalazłam ciekawego bloga http://nianio.com.pl/mojito-cygara-i...erla-karaibow/ Autorka opisuje tam pobyt na Kubie , opisuje wszystko bardzo dokładnie . Jak tak czytałam o tym miejscu to coraz bardziej chcę je zobaczyć osobiście.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 20-11-2017, 10:35
Agness Agness is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 231
Domyślnie

Bardzo fajnie jest także w kudowie zdroju. Ja tam byłam akurat w hotelu verde montana, który bardzo miło wspominam. Skorzystalam z basenu i sauny i bardzo odpoczęłam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 27-11-2017, 15:52
Elka084 Elka084 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 77
Domyślnie

Bardzo lubię spędzać wakacje w Polsce, bo uważam, że mamy tak samo piękne miejsca do wypoczynku jak za granicą. Uwielbiam polskie góry czy morze, gdzie zawsze chętnie wracam i zawsze miło spędzam czas. Gdy potrzebuję inspiracji na kolejny wyjazd to po prostu wchodzę na bloga - http://blog-podrozniczy.pl/ i szukam co tym razem mnie zainteresuje. Dzięki temu nie dość że wymyślę gdzie chcę jechać to jeszcze dokładnie zapoznam się z tym w jaki sposób spędzić wyjazd.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 29-11-2017, 12:11
drewbud24 drewbud24 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 13
Domyślnie

ja również spedzam wakacje w Polsce, jest tu wiele pieknych miejsc



drewbud24.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 12-12-2017, 07:54
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 390
Domyślnie

Polska obfituje w wiele pięknych miejsc, do tego jest u nas cała masa niesamowitych zabytków, które posiadają własną niepowtarzalną historię. Jednym z takich miejsc wartych odwiedzenia jest Mirsk, gdzie można dowiedzieć się historii między innymi kaplicy cmentarnej http://mirsk.eu/barborka-historia-swiatyni/, a także wielu innych zabytków, do tego to ciekawa miejscowość pod względem turystyki górskiej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 15-12-2017, 08:54
Grazynka105 Grazynka105 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 364
Domyślnie

Ja w wakacje uwielbia,m zwiedzać. A polska ma naprawdę pod tym względem wiele do zaoferowania. Czy to zabytków czy to w górach po prostu widoków do długów spacerów. Cóż tylko jakby to powiedzieć dzieciaki na takim samym chodzeniem bardzo się nudzą. Ale też chcę aby doceniły naszą piękna Polskę. Tylko wydaje mi się, że to przyjdzie z czasem. teraz to chcą mieć pełno atrakcji i aktywności fizycznej. A wydaje mi się, że w sumie nie ważne gdzie to dostaną czy to w Polsce czy zagranicą, czy może w domu. W każdym razie już teraz myślę o tym aby wysłać je na obóz w Jastrzębiej Górze z https://www.atas.pl/ . A jak zdecyduję na to przed 10 stycznia to dostaną zniżkę 200 zł oraz obniżą mi zaliczkę o do 20% ceny wyjazdu. Co w sumie nie patrząc nie są małymi pieniędzmi i się to opłaca. A oprócz tego na pewno zabiorę dzieciaki do mojej siostry, która właśnie się przeprowadziła do Wrocławia. A jest to przepiękne miasto, które chętnie z dziećmi zwiedzę. A one na pewno ucieszą się z wycieczki do zoo.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:24.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.