kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 27-03-2018, 21:44
kwiecienplecien kwiecienplecien is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 973
Domyślnie Dobre pędzle do makijażu

Myślicie, że warto kierować się marką czy może czymś innym?
Jak poznać, że dane pędzle do makijażu są warte zakupu?
Ta drogeria internetowa https://puderek.com.pl/ ma u siebie dużo takich w zestawach i pojedynczo.
Na co wy zwracacie uwagę?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 29-03-2018, 10:29
Marikaika Marikaika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 430
Domyślnie

Skoro już interesujemy się makijażem, to niegłupim pomysłem będzie posiadanie pewnego arsenału innych kosmetyków. Ja na przykład zaczęłam bawić się w aplikowanie rzęs koleżankom, a bez dobrego kleju się nie obędzie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 16-04-2018, 11:44
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 861
Domyślnie

A może zamiast pędzelka do makijażu, spróbuj użyć gąbki? Kiedyś też szukałam odpowiedniego dla siebie pędzelka, ale niestety, z każdym było coś nie tak. Po długich poszukiwaniach, trafiłam na gąbki typu beauty blender i jestem bardzo zadowolona z efektów. Dzięki niej mam zawsze równomiernie nałożony makijaż, który dużo lepiej utrzymuje się na skórze, a przede wszystkim, nie spędzam kilku godzin w łazience, żeby mieć idealny make up. Polecam przeczytać artykuł http://www.ezebra.pl/Gabeczka-do-mak...508756830.html, gdzie znajdziesz jak używać i pielęgnować gąbkę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 06-05-2018, 09:35
PatrycjaWilk PatrycjaWilk is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 119
Domyślnie gąbeczka do makijażu

Jeśli chodzi o akcesoria do makijażu to zdecydowaniem moim faworytem są te z eshopannabelle. Mają bardzo fajną gąbeczkę do makijażu, która jest zdecydowanie tańsza od beauty blendera, a tak samo dobra. Ładnie i równomiernie nakłada podkład. Mimo codziennego używania wygląda jak nowa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 08-05-2018, 15:11
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

Ja odkryłam bardzo fajne pędzle do makijażu stąd: https://www.pierrerene.pl/pl/kosmety...pedzli-w-tubie Niedawno sobie je kupiłam no i muszę powiedzieć, że dla mnie są rewelacyjne.
Dla mnie bomba! Rewelacyjnie się nimi maluje!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 13-06-2018, 13:42
nosleep nosleep is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 383
Domyślnie

Powiem Wam, że nie jest łatwo dobrać odpowiednie pędzle do makijażu. Ja kiedyś kupowałam takie zwykłe pędzelki w markecie ale szczerze mówiąc i jakość była średnia. Ostatnio postanowiłam zamówić sobie w końcu lepsze pędzle i wybrałam białe pędzle Kozłowski z oferty drogerii House Of Beauty. Są super, świetnie nimi nakłada się makijaż. Sa bardzo wygodne i "stabilnie" leżą w dłoni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 29-08-2018, 20:11
fiona45 fiona45 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 234
Domyślnie

Jak szukasz ciekawych propozycji pędzli do makijażu różnego rodzaju możesz zerknąć na markę SOSU ZESTAW 4 PRECYZYJNYCH PĘDZLI DO MAKIJAŻU TWARZY https://www.jpcosmetics.pl/produkt/s...kijazu-twarzy/ produkt bardzo dobry i sprawdzony. Pędzle wytrzymałe, włosie nie wypada, a malowanie jest o wiele przyjemniejsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:12.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.