kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 12-07-2021, 14:52
angie707 angie707 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 286
Domyślnie nadciśnienie

Hej. Moja babcia ma nadciśnienie i musi regularnie mierzyć swoje ciśnienie. Słyszałam, że sklep internetowy Diagnosis posiada w swojej ofercie ciśnieniomierz, który podaje dokładny wynik. Czy rzeczywiście tak jest? Polecacie produkty z tego sklepu?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 27-05-2022, 10:49
Magenta Magenta is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 419
Domyślnie

Też mam nadciśnienie, leczę je od jakichś 10 lat. Trzeba to kontrolować i zbijać, bo bez tego jest groźne. Od dawna trzymam się tego samego lekarza, bo dobrze o mnie dba, fajnie dobrał mi leki, to doktor Mirosław Woźniak - specjalista kardiolog z Cracow Medical Center http://cmc-center.pl/lekarze-poz/ z Krakowa na Prądnickiej. Bardzo dobry lekarz z sercem !() do pacjentów
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 01-08-2022, 07:53
andromeda23 andromeda23 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1 563
Domyślnie

Jeśli mamy stwierdzone nadciśnienie to na pewno dobrą opcją jest również to aby przede wszystkim je cały czas kontrolować. Uważam, że bardzo dobrze w takim przypadku sprawdzi się posiadanie ciśnieniomierza naramiennego. Udało mi się niedawno natrafić na ciekawy ranking https://najlepszecisnieniomierze.com...ienne-ranking/ gdzie właśnie znalazłem takie urządzenie, które mi w pełni odpowiada.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 09-08-2022, 00:43
bebe456 bebe456 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 1 483
Domyślnie

Polecam wizytę u kardiologa, który dokładnie nas zbada i wszystko sprawdzi, bo jak wiadomo, nadciśnienie ma wiele wspólnego z problemami z sercem. Trzeba mieć swoje zdrowie pod kontrolą. Jeśli chodzi o konkretny gabinet do polecenia, no to na pewno podpowiem, że warto sprawdzić https://www.kardiologkielce.com/nasi-specjalisci/ .

Ostatnio edytowane przez bebe456 : 09-08-2022 o 01:32.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 09-08-2022, 08:52
Ikonos762 Mężczyzna Ikonos762 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2022
Posty: 4
Domyślnie

Nadciśnienie jest problemem społecznym i dużo ludzi ma z tym problem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 27-06-2023, 19:03
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 326
Domyślnie

A czy wiecie, jakie są najczęstsze przyczyny nadciśnienia tętniczego? Ja słyszałam, że może mieć ono podłoże genetyczne, ale nie bez znaczenia jest również narażenie na stres oraz zbyt wysoka masa ciała.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:31.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.