kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 23-05-2018, 19:37
jollomika jollomika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 495
Domyślnie mieszkanie w dobrej okolicy

Chcę wam zaprosić do przeglądniecia oferty firmy orion. Jest to firma dla osób które ciągle poszukują idealnego i najlepszego mieszkania w super lokalizacji. ORION jest deweloperem na terenie największych miast Lublin . Oferuje on mieszkania super jakości na orion.lublin.pl/inwestycje W przeciągu kilkunastu lat działalności sprzedali wiele mieszkań, więc jest to firma niezmiernie pomocna. Jeśli jesteście zainteresowani zakupem mieszkania w pięknej okolicy, to gorąco polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 27-06-2018, 11:42
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

Atrakcyjne to może i są ale lokalizacja dla mnie nie ta. Liczę na mieszkanie na osiedlu atala ale w Warszawie, nie musi być koniecznie w centrum, wystarczy żeby połączenie drogowe było dobre albo chociaż metro
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 28-06-2018, 22:18
comon's Avatar
comon comon is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 893
Domyślnie

To może Wilanów? Wprowadziłam się tutaj parę miesięcy temu i jestem jak najbardziej z okolicy zadowolona, z samego mieszkania z resztą też. Trochę się naszukałam, ale w ostateczności i tak skorzystałam z pośrednika Eugeniusza Jaworskiego (tel. 603 195 624). Nie wiem jak on to robi że ma dostęp do ofert mieszkań których za nic w internecie nie mogłam znaleźc. I to w zdecydowanie lepszych lokalizacjach. Polecam się z nim skontaktować
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 26-10-2018, 08:21
gasella gasella is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 673
Domyślnie

Powiem jedno, jak macie problem ze znalezieniem albo sprzedażą mieszkania to najlepiej iść do dobrej agencji Lebiedź Nieruchomości zamiast samemu tracić czas i zmagać się z tym tematem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 01-03-2024, 17:33
andromeda23 andromeda23 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1 552
Domyślnie

Sprzedaż nieruchomości może być długim i skomplikowanym procesem, jednak dzięki możliwościom, jakie oferuje rynek skupu za gotówkę, ten proces może zostać znacznie przyspieszony. Firma, do której prowadzi link https://skupnieruchomoscidom.pl/ gwarantuje szybką wycenę i realizację transakcji, co jest atrakcyjną alternatywą dla tradycyjnych metod sprzedaży.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:11.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.