kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Edukacja
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 18-05-2016, 08:43
kasia1805's Avatar
kasia1805 kasia1805 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 7
Domyślnie Pożyczka na aparat i pozytywna informacja?

Cześć, zastanawiam się nad kupnem swojego pierwszego aparatu. Niestety w tej chwili nie stać mnie na zakupy za gotówkę. To spowodowało, że najpewniej kupię go na raty. No i w tym miejscu przechodzę do sedna sprawy, o czym przy okazji chcę powiedzieć, bo może się to komuś przyda. Otóż 21 maja będzie Dzień Informacji Pozytywnej, święto które ma na celu promowanie pozytywnych informacji gospodarczych i edukowanie w tym temacie. Może kogoś to zainteresuje Sama mam nadzieję, że dowiem się, czy taki aparat na raty może wpłynąć na budowanie pozytywnej informacji finansowej na mój temat
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 02-08-2016, 18:05
fantasy7 fantasy7 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 76
Domyślnie

Ja nie kupowałabym go na raty, tylko wzięła na ten cel kredyt123. Wyjdzie na to samo, a przy okazji zbudujesz sobie pozytywną historię - oczywiście, jeśli spłacisz go w terminie To może Ci pomóc w przyszłości, gdy będziesz potrzebowała pożyczyć większą kwotę pieniędzy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 04-08-2016, 12:31
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 230
Domyślnie

Jeśli brakuje Ci gotówki to zawsze możesz popatrzeć w sieci na kredyty pod zastaw samochodu. Moim zdaniem to bardzo wygodne rozwiązanie dla każdego. Warunki są o wiele lepsze niż w przypadku chwilówek, dlatego też warto skorzystać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 19-08-2016, 13:29
Dominikas's Avatar
Dominikas Dominikas is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 29
Domyślnie

Jeśli nie masz na coś pieniędzy to zwyczajnie Cię na to nie stać :/ Taka jest prawda
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 19-09-2016, 10:21
Sento Mężczyzna Sento is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 2
Domyślnie

Kredyt pod zastaw samochodu na aparat fotograficzny? To chyba przesada. Pytanie podstawowe, ile aparat kosztuje i w jakim czasie możesz zwrócić pieniądze. Można wziąć kredyt w banku a jeżeli niższa kwota i na krócej potrzebna, to chwilówkę pozabankową która jest po prostu alternatywą: http://pamietnikwindykatora.pl/2014/...-dla-kredytow/ tylko trzeba temat przemyśleć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 22-09-2016, 17:03
Judyta3 Judyta3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 723
Domyślnie

Jak musiałam pożyczać to tylko od Profi Credit. Mają bardzo fajne i wygodne warunki ,dlatego łatwo ich spłacisz. Często jak potrzebowałam na wyprawkę szkolną to profi było niezawodne. Praktycznie oddajesz tyle ile pożyczasz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 16-10-2016, 21:34
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

Tak na dobrą sprawę, nie musimy od razu kupować sprzętu z najwyższej półki, więc myślę sobie, że warto sprawdzić ofertę w Komisie Digital24.pl http://digital24.pl/aparaty-cyfrowe/ . Można tam bowiem nabyć sprzęt w bardzo fajnych cenach i to w dodatku dobrej jakości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 26-10-2016, 11:07
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Myślę, że jeżeli potrzebujesz pieniędzy na aparat to warto przyjrzeć się ofercie Ferratum Bank b trwa tam konkur i przy braniu pozyczki można też coś wygrać.Nagród do wygrania jest wiele, a zadanie konkursowe jest banalnie proste - wystarczy wziąć pożyczkę i podesłać fajny pomysł/sposób na radzenie sobie z jesiennym nastrojem.Więcej szczegółów jest na stronie konkursowej https://www.ferratum.pl/jesienny-konkurs-ferratum-bank oraz w znajdującym się tam regulaminie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 20-12-2016, 20:00
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

Aparat to taka rzecz na którą warto wziąć pożyczkę. Sama o tym myślę. Ostatnio trafiłam na http://www.terve.pl/pozyczki/pozyczka-przez-internet i nie wiem czy sama nie wezmę pożyczki. Szukam teraz odpowiedniej oferty w porównywarce.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 20-02-2017, 17:57
gabi gabi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 638
Domyślnie

Aparaty cyfrowe w dobrej cenie znajdziesz na http://digital24.pl/ Wybór jest bardzo duży, sama szukam tam aparatu dla siebie.
Ja nie jestem za braniem pożyczek, uważam ze lepiej odłożyć pieniądze i kupić aparat za gotówkę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:03.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.