kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 05-06-2018, 10:05
nekoww nekoww is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 9
Domyślnie Płatności w sklepie

Większość dużych sklepów ma już terminal karty płatniczej to bardzo wygodne rozwiązanie. Jednak jest wiele średnich i małych firm gdzie taki sprzęt jeszcze nie występuje. Należy to zmienić! Takie rozwiązanie jest wygodne i praktyczne, a klienci to doceniają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 14-11-2018, 12:38
janeczka84 janeczka84 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 402
Domyślnie

Teraz terminale płatnicze to właściwie standard. Każdy sklep już raczej jest w nie wyposażony, nawet te małe rodzinne. Coraz rzadziej ludzie mają ze sobą gotówkę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 22-11-2018, 12:09
kizomba kizomba is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 652
Domyślnie

Czy sklepy muszą płacić za to, że z nich korzystają?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 20-12-2018, 07:36
jollomika jollomika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 495
Domyślnie

Według mnie jeśli chodzi o sklepy internetowe, najlepiej sprawdza się możliwość dokonywania płatności online za pomocą tego typu serwisów https://bluemedia.pl/oferta/platnosci/ . Takie płatności realizowane są bezpiecznie i w kilka sekund!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 12-03-2019, 09:22
Kapka90 Kapka90 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 60
Domyślnie

W sklepie internetowym warto jest pomyśleć o klientach z zagranicy i wdrożyć u siebie szybkie przelewy zagraniczne. Przykładowo system płatności Przelewy24 posiada dogodną przelewy dla klientów zagranicznych https://www.przelewy24.pl/blog/przel...oca-przelewy24. Dzięki integracji z kantorami online rozliczenie z kontrahentem spoza granic kraju może nastąpić przy użyciu konta walutowego
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 27-04-2019, 19:05
andromeda23 andromeda23 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1 550
Domyślnie

Płatności w sklepie jeśli mówimy tutaj o internetowych zakupach to zaraz po wyborze samego sklepu najważniejsza rzecz do wdrożenia. Ja bez zawahania zdecydowałam się na użycie płatności online https://www.cashbill.pl/platnosci/ ponieważ myślę, że tutaj nie ma miejsca na jakiekolwiek odstępstwa i wszystko musi być najwyższej jakości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 29-04-2019, 21:03
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Cytat:
Napisał janeczka84
Teraz terminale płatnicze to właściwie standard. Każdy sklep już raczej jest w nie wyposażony, nawet te małe rodzinne. Coraz rzadziej ludzie mają ze sobą gotówkę.


Masz rację. Ja sama za zakupy płacę zazwyczaj przez płatności mobilne. Nie korzystam z gotówki. Płatności mobilne to dla mnie najwygodniejsza opcja. Czytałam kiedyś o nich na https://www.przelewy24.pl/metody-pla...tnosci-mobilne i dzięki aplikacji na telefonie mogę sprawnie i bezpiecznie dokonać przelewu. Dla mnie gotówka już trochę wyszła z obiegu. Korzystam z niej gdy muszę zapłacić za parking na mieście
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 16-05-2019, 12:31
DusiaDusia DusiaDusia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 3
Domyślnie

Dzisiaj byłam w sklepie i jakież było moje zdziwienie kiedy Pani sprzedawczyni poinformowała mnie, że nie ma terminala i płatności tylko gotówką. Szczękę z podłogi zbieram do teraz.. Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, bo tak od słowa do słowa ze sprzedawczynią i okazało się, że prowadzi kobiecina także sklep internetowy, ale płatności przyjmuje bezpośrednio na swoje konto SIC! Poleciłam jej firmę HotPay, która bezproblemowo może obsłużyć jej sklep pod względem płatności online.
__________________
Najlepsze portale randkowe - EROTEUSZ.PL
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 16-05-2019, 12:44
pannaewa's Avatar
pannaewa pannaewa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Miasto: Wólka Kosakowska
Posty: 4
Domyślnie

Ja też jestem w szoku jak mi mówią, że nie ma terminala.. ostatnio u mnie na osiedlu otworzyli nową Żabkę, wchodzę na zakupy zadowolona, dochodzi do płatności a dziewczyna mówi, że nie mają jeszcze terminala... mam nauczkę i muszę nosić gotówkę przy sobie...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 30-06-2019, 14:02
andromeda23 andromeda23 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1 550
Domyślnie

W przypadku gdy posiadamy sklep internetowy to na pewno bardzo ważnym aspektem są płatności online https://www.cashbill.pl/ bez których nie jesteśmy w stanie prowadzić takiego biznesu. Przecież klient musi mieć możliwość zapłacenia za towar czy usługę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:33.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.