kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 25-01-2018, 12:43
hanka72w hanka72w is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 2
Domyślnie Wakacje z Direct Spain Tour

Direct Spain Tour te biuro podobno ma dostęp na korzystne oferty hiszpania wakacje w najlepszych hotelach i w bezkonkurencyjnych cenach. I z tego względu są wyjątkowi. Duży wybór hoteli. do których mają dostęp sprawia, że dysponują noclegami w dowolnym budżecie. Coś czuję, że się zdecyduję na swoją wycieczkę marzeń. Myślicie, że warto?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 25-01-2018, 18:17
turina turina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 934
Domyślnie

U nas w tym roku już wakacje zaplanowane na Sardynię - http://wakacjenasardynii.pl/ tak znajomi chwalili że nie było innej opcji jak przetestować. Ale jak oglądałam ich filmiki i zdjęcia to się doczekać nie umiem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 05-02-2018, 21:46
ritabra ritabra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 486
Domyślnie

A ja myślałam o zupełnie czymś innym, a mianowicie o wyprawie motocyklowej do Hiszpanii. Jest to coś innego i pozwoli mi wrócić do młodzieńczych lat. Ja uwielbiam jeździć na motocyklu i uważam, że będzie to dla mnie przygoda. Znalazłam nawet fajną ofertę. Ta https://time2moto.pl/ firma ma świetne opinie i to właśnie z ich oferty mam zamiar skorzystać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 06-02-2018, 11:35
Beata Wilkowska Beata Wilkowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 244
Domyślnie

Wiesz co mnie chłopak zabrał ostatnio na mazury na jachty , super sprawa wynajmijesz sobie taki jacht na tyle na ile Ci się podoba i pływasz , a zamawialismy z http://nautika1000.com/. Polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 14-02-2018, 21:04
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

A może fajną opcją byłoby sycylia wczasy ? Wydaje mi się, że jest to idealny kierunek na wakacje. Ja bardzo lubię wyjeżdżać w tamte strony i na pewno jeszcze nie raz nie dwa spędzę tam wakacje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 17-02-2018, 23:02
Agness Agness is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 231
Domyślnie Malediwy

Ja ze swojej strony mogę Ci polecić sprawdzone przeze mnie i moich znajomych wyjazdy z konsorcjum.pl. Organizowali dla mnie podróż poślubną na Malediwy. Hotel, wycieczki, wszystkie potrzebne ubezpieczenia. Całość zorganizowana i dopięta na ostatni guzik, niczym nie musieliśmy się przejmować, a Malediwy to jakiś raj na ziemi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 27-03-2018, 00:40
marmoladka marmoladka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 385
Domyślnie

Ja jadę do Hiszpanii z Itaką - znalazłam bardzo dobrą ofertę, a z tego co wiem to nadal mają do końca marca duże zniżki. Biuro już mam sprawdzone, więc nie boję się, że coś się wydarzy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 31-03-2018, 16:25
domidominika domidominika is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 47
Domyślnie

byłam kiedyś w hiszpanii, super wyjazd. wczoraj właśnie kupiłam markowe kąpielówki mężowi w nadziei,że ogarnie,że chce wakacji ale nie wiem czy faceci są aż TAK domyślni
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 03-04-2018, 08:21
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 514
Domyślnie

A my znowu się wybieramy na Sardynię i sporo rzeczy dzięki tej stronie nam się udało załatwić - http://wakacjenasardynii.pl/ To akurat znajomi nam podsuneli którzy już na sardynii byli :P także mamy łatwiej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 06-03-2019, 14:32
kalyna's Avatar
kalyna kalyna is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 30
Domyślnie

@domidominika
a gdzie byliście konkretnie? My też jeździmy prawie co roku w okolice Torrevieja, dzieci zawsze bardzo zadowolone, lubimy tam wracać. Można sprawdzić tutaj: holidays Torrevieja . to nasz zaprzyjaźniony apartament.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:28.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.