kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > OGŁOSZENIA > Towarzyskie
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 25-04-2019, 12:50
elestel elestel is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 2
Domyślnie Urządzenia gastronomiczne

Niebawem otwieram swoją restaurację i poszukuję najlepszego sprzętu gastronomicznego. Póki co udało mi się kupić piec do pizzy , który też szukałam dość długo. Może polecicie sklepy gdzie znajdę pozostałe urządzenia?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 22-05-2019, 09:01
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Niektóre urządzenia bardziej opłaca się wynająć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 27-11-2019, 09:58
KonradSkal Mężczyzna KonradSkal is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 147
Domyślnie

Witam za dwa miesiące chcę zacząć własny biznes jakim będzię pizzeria. Znacie może jakiś dobry sklep z wyposażeniem do gastronomii. Myślę o takich sprzętach gastro jak na przykład blachy do pizzy czy prasy do ciasta . Coś w tym stylu. Jak macie jakieś doświadczenie to będę zobowiązany.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 12-12-2019, 19:07
evangeline evangeline is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 836
Domyślnie

Osobiście uważam, że sprzęt w biznesie gastronomicznym jest naprawdę kluczową kwestią. Dlatego warto od razu postawić na sprawdzone rozwiązanie. Ja mogę polecić Wam firmę handlową https://www.lodo.pl/ - miałam okazję z nimi współpracować i jestem bardzo zadowolona. Sprzęt sprawdza się świetnie, a o to tutaj chodzi Koniecznie sprawdzajcie sobie ich ofertę, polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 13-12-2019, 09:00
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 525
Domyślnie

Nie tylko urządzenia będą Wam potrzebne w gastronomii. Warto też pomyśleć o różnych akcesoriach i artykułach niezbędnych w pracy, jak chociażby papilotki do wypieków. W sklepie internetowym Polmarkus https://sklep.polmarkus.com.pl/papil...nek-i-babeczek znajdziecie wiele takich akcesoriów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 08-11-2020, 12:10
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

A co sądzicie o wypożyczaniu urządzeń gastronomicznych, na przykład ekspresów do kawy? Widziałam, że firma https://wypozyczalniaekspresow.pl/ oferuje tego typu usługi. Jak sądzicie, opłaca się z tego korzystać?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 02-04-2021, 11:22
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 546
Domyślnie

Wiadomo, że do punktu gastromicznego to już naprawdę solidne i funkcjonalne musi być wyposażenie, typu stalgast taboret gazowy. Nie ma tutaj co oszczędzać, bo chodzi o niezawodność naszej firmy. Także tutaj warto postawić na takie firmy, jak gastromania.pl, jak chodzi o tego typu rzeczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 17-05-2021, 15:33
Radana Radana is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2020
Posty: 61
Domyślnie

A może warto zastanowić się nad zakupem sprzętów gastronomicznych prosto od cenionego w tej branży dystrybutora?
W sklepie Iguana można dostać nowoczesny sprzęt marki Smeg,który sprosta wszystkim oczekiwaniom : i klienta i właściciela lokalu gastronomicznego.
agd smeg to wysoka jakość,solidność wykonania,elegancja i funkcjonalność, a dodatkowo atrakcyjna cena.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 30-08-2021, 21:34
berry berry is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 366
Domyślnie

Odnośnie zakupu zmywarki przemysłowej, to ja bym wam poleciła tylko jedną firmę - https://www.winterhalter.com/pl-pl/ . No jak już inwestować, w najlepszy sprzęt i najwyższą jakość. Ta firma to klasa sama w sobie, my mamy ich model kapturowy. Spisuje się świetnie, a też taka zmywarka pracuje wiele razy w ciągu dnia. Awaryjność na poziomie 0. Godny polecenia sprzęt.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 06-09-2022, 08:55
mona21 mona21 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 730
Domyślnie

Myślę, że w sklepie Gastropuls znajdziesz wszystko co potrzebne. Mają urządzenia wysokiej jakości, od różnych producentów. Zarówno większe, jak i mniejsze - typu takie jak tu https://www.gastropuls.pl/mlynki-do-...rtscher-190175 młynki do kawy. Niezależnie od rodzaju gastronomii jaki planujesz prowadzić, tam znajdziesz coś dla siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:33.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.