kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #81  
Stary 09-08-2019, 11:00
Patena Patena is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 392
Domyślnie

Myślę, że nie można dziecku nic narzucać bowiem hobby to ma być coś, co się lubi robić i ma się z tego frajdę. Oczywiście warto rozwijać pasję maluchów. Jeśli Wasze dziecko lubi rysować to może zainteresuje je kurs rysunku dla dzieci kraków organizowany przez szkołę Domin. Tu zajęcia prowadzone są w świetnej atmosferze i w małych grupach, co sprawia, że dzieci mogą nabywac nowych umiejętności.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #82  
Stary 11-08-2019, 10:03
roxysone's Avatar
roxysone roxysone is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 4
Domyślnie

Ja jestem takiego samego zdania. Lepiej pokazywać po trochu dziecku różne sporty, zajęcia. Dziecko samo powinno zdecydować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #83  
Stary 13-08-2019, 07:47
melly melly is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 37
Domyślnie

Prace manualne bardzo rozwijają takie młodziutkie umysły. Co powiesz na warsztaty szycia na maszynie dla dzieci? Brzmi naprawdę super, sama bym się na takie wybrała!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #84  
Stary 14-08-2019, 06:45
Julka Julka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 10
Domyślnie

Hobby powinno sprawiać przyjemność. Ja za dziecka uwielbiałam układać puzzle, może kup jej z ulubionymi postaciami i poobserwuj, czy ją zaciekawią?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #85  
Stary 14-08-2019, 09:41
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 489
Domyślnie

Myślę, że warto zabrać dziecko do cyrku. Chociaż raz w życiu powinien poczuć ten klimat i zobaczysz, jak wygląda takie przedsięwzięcie. Sądzę, że ten cyrk : https://biletyna.pl/dla-dzieci/Cyrk-...o-2019/Gorlice was zainteresuje Myślę, że dzieci będą zachwycone.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #86  
Stary 17-08-2019, 11:47
Henio98 Mężczyzna Henio98 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 1
Domyślnie

A może gra na harmonijce ustnej to dobre rozwiązanie? Na stronie https://www.alenuty.pl/nauka-gry-na-...tnej-materialy możecie zakupić poradniki jak grać na takim instrumencie. Dziecko na pewno będzie bardzo chętnie grało na czymś takim.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #87  
Stary 19-08-2019, 12:39
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Najlepsze hobby związane z aktywnością fizyczną. Piłka nożna?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #88  
Stary 19-08-2019, 20:50
Gourmet Gourmet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 083
Domyślnie

Wszystko zależy w jakim wieku jest dziecko i jaki posiadło już umiejętności. Jeżeli jest to nastolatek, to z pewnością można już zaproponować sport związany z wodą, oczywiście warunkiem jest, że dziecko potrafi pływać. Bardzo fajnym sportem jest deska do pływania na stojąco https://gosup.pl/deski-sup-141 Jest to pasja z której możemy korzystać razem, rodzinnie. Spędzanie wspólnie czasu to ogromna frajda.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #89  
Stary 22-08-2019, 18:45
Werox111 Werox111 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 54
Domyślnie

Ja ze swoją córeczką uwielbiam malować czy to portrety czy pejzaże. Sprawia nam to ogromną radość i widzę jak moje dziecko się rozwija przy tym. Niedawno dostała na urodziny od babci bardzo fajny prezent - https://klocki.edu.pl/pol_m_Klocki-w...latka-496.html . Cieszę się, że będzie mogła łączyć zabawę z nauką.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #90  
Stary 22-08-2019, 20:27
novvaczka's Avatar
novvaczka novvaczka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 4
Domyślnie

Mój synek uwielbia sport (piłka nożna i karate). Póki podoba mu się to to nie pokazuję innych sportów, może kiedys będzie sam chciał zmienić. Dziecko musi samo znaleźć hobby, a my jako rodzice musimy go naprowadzić.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:07.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.