kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 11-06-2014, 19:42
boczek952 Mężczyzna boczek952 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2013
Posty: 7
Domyślnie Jak zabrać sie za rozwód ????

Cześć wszystkim jeżeli szukacie Informacji na temat rozwodów i podziłu majątkowego polecam zajrzeć na tę stronę http://rozwod-i-podzial-majatku.pl/
Mozna tu znalesc wiele ciekawych informacji . Mi pomogła dzieki prawnikowi wygrałem sprawę i udzielono rozwodu z wyłącznej winy żony . Lecz przeglądając forum widzę że wiele z was ma problem ze swoimi męzami także polecam sprawdzić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 26-06-2014, 11:34
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

Może warto po prostu zacząć od wizyty u dobrego prawnika?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 12-11-2014, 17:30
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

Prawnik to jedno, ale samemu też warto się orientować w temacie.
Polecam stronki w stylu tej: http://www.mojrozwod.pl/ebooks.html. Z takich ebooków można naprawdę dużo się dowiedzieć. Myślę, że to zdecydowanie lepsza opcja niż pozostawianie wolnej ręki prawnikowi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 20-11-2014, 09:37
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Na początku trzeba pójść na konsultację do prawnika. On wszystko wyjaśni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 05-02-2019, 23:53
kinka kinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1 519
Domyślnie

W pierwszej kolejności należy przemyśleć czy będzie nas przed sądem reprezentował adwokat czy też sami sobie damy radę. Ten artykuł https://rozwod-i-podzial-majatku.pl/...katem-czy-bez/ w takiej kwestii może okazać się bardzo pomocny. Na tym blogu znajdziecie mnóstwo informacji i wskazówek dotyczących rozwodu. Warto się tam rozejrzeć. Kolejny krok to oczywiście pozew... i opłata 600zł , albo teraz i jeszcze więcej...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 08-02-2019, 20:24
wiola438 wiola438 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 106
Domyślnie

Jeśli ktoś szuka dobrych adwokatów od spraw rozwodowych i tych dotyczących podziału majątku polecam zerknąć sobie tutaj http://kancelarialexa.pl/ . Na pewno będziecie zadowoleni z ich usług. Mają na swoim koncie wiele wygranych spraw więc chyba o czymś musi to świadczyć. Poza tym to specjaliści z wiedzą i doświadczeniem, którzy znają się na tym co robią.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 19-02-2019, 19:38
AndziaL AndziaL is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 404
Domyślnie

Rozwód to zawsze ciężki temat, i dobrze mieć przy sobie kogoś, kto pomoże ogarnąć wszystkie te papierkowe sprawy. Wiem, że w kancelarii JST z Warszawy mają bardzo dobrego prawnika w prawie rodzinnym więc warto się z nimi skonsultować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 22-03-2019, 18:47
elabarbara elabarbara is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 541
Domyślnie

Jestem podobnego zdania,że rozwód powinien odbywać się w pokojowej atmosferze, a specjaliści pozwalają to zagwarantować. Do tego typu spraw potrzebny jest ktoś zarówno kompetentny i z dużym doświadczeniem. Myślę że w tej sytuacji warto wyszukać Ranking Adwokatów. Tam zawsze znajdziemy adwokatów z dobrą opinią.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 28-03-2019, 17:41
Judyta3 Judyta3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 723
Domyślnie

Wedlug mnie dobrze jest przygotowac sie do takiej rozprawy wstepnie, jednak powinnismy wynając porzadnego adwokata. Sprawy rozwodowe bywaja bardzo nieprzyjemne i zawile - czy to przez jakies nieporozumienia, podzial alimentow, kwestia opieki nad dzieckiem/dziecmi, itp. Jesli jestescie z okolic Warszawy to mysle ze warto wziąc adwokata z kancelarii na ul. Wilczej bo prawo rodzinne ma w małym palcu https://www.adwokat-soszka.pl/prawo-rodzinne/ a takze dobre podejscie

Ostatnio edytowane przez Judyta3 : 28-03-2019 o 17:48. Powód: 1
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 15-05-2019, 19:07
Majka3008 Majka3008 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 333
Domyślnie

Myślę, że najpierw należy znaleźć sobie jakiegoś dobrego adwokata, który będzie nas reprezentował. Dużo dobrego słyszałam o kancelarii JST więc myślę, że można zacząć właśnie od nich
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:20.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.