kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 22-11-2019, 13:43
Wiesława Wiesława is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 1
Domyślnie

teraz są duże możliwości jeśli chodzi o poszukiwanie pracy... Na grupach facebookowych, stronach: pracuj.pl, lokalnych ogłoszeniach itd.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 22-11-2019, 15:42
olivkaa olivkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 324
Domyślnie

Ja zazwyczaj szukałam w sieci. Od jakiegoś czasu myślę o własnym biznesie. W wolnej chwili możesz zajrzeć na https://netinvest.com.pl/ Znajdziesz tam bardzo dużo artykułów na temat pracy, rozwoju osobistego, inwestycji itd. Może ci się przydadzą zawarte tam informacje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 24-11-2019, 07:43
karmia karmia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 347
Domyślnie

Zawsze można pracować przez internet jak ja to w zasadzie robię. Wstaję o której chcę, odpalam komputer no i dzięki odpowiedniemu operatorowi internetu https://www.upc.pl/internet/poznaj/giga/ mogę zaczynać swój dzień
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 25-11-2019, 10:35
olokot olokot is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 1
Domyślnie

Dziewczyny, mam do Was pytanie. Czy myślicie, że praca operatora wózków widłowych (np. takich) jest też dla kobiety? Coraz częściej napotykam się na ogłoszenia o poszukiwaniu takich pracowników, więc rynek jest chłonny, mam jednak wątpliwości, bo wydaje się, że jest to, a przynajmniej dotąd było, typowe męskie zajęcie. Czy jest wśród Was taka, która wybrała ten zawód? Jeśli tak, proszę o kontakt!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 01-12-2019, 10:20
noemi noemi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 538
Domyślnie

Jeśli nie odpowiada Ci praca w kraju, to zawsze możesz poszukać takiej za granicą. Wiem, że wiele osób decyduje się na na podjęcie pracy w Niemczech, gdzie coraz więcej na popularności zyskuje praca opiekunki osób starszych. Na tej stronie https://www.pewnaopieka.pl/przed-podroza/ znajdziesz wiele przydatnych informacji. Warto sobie zerknąć i zapoznać się z ich treścią.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 01-12-2019, 22:53
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 554
Domyślnie

Mnie się wydaje, że jeżeli chodzi o pracę i inne aspekty to najlepiej w tym kierunku przeglądać portale ogłoszeniowe. W ten sposób najszybciej można znaleźć ciekawe oferty pracy czy jakiś rzeczy, usług. Ja często ostatnio zaglądam na . stronę https://clixs.pl/ . Jest to fajny serwis ogłoszeniowy, gdzie praktycznie w każdej kategorii można znaleźć ogłoszenia. Co fajne łatwo się obsługuje ten portal, w prosty sposób można dotrzeć do korzystnych ofert.

Ostatnio edytowane przez jjusti18 : 02-12-2019 o 07:32.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 05-12-2019, 16:19
mayczak mayczak is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 335
Domyślnie

No ja pracę znalazłem dopiero w Niemczech, u nas nie było nic co by mnie satysfakcjonowało pod względem zarobków. No a rozliczała mnie z podatku firma https://zwrot-podatkow.pl/ którą polecam bo szubko się tym zajęli. Nie wiedziałem jak się za to zabrać więc ich wynająłem, jak nie macie czasu albo głowy to też tak zróbcie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 13-12-2019, 07:59
Kasia17_17 Kasia17_17 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 44
Domyślnie

Studiuję zarządzanie i dorabiam sobie w firmie, która zajmuje się inwentaryzacją (RGIS).
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 09-02-2020, 19:01
aldonkaa aldonkaa is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 81
Domyślnie

Możliwości na pewno jest sporo, wszystko zależ jakie masz doświadczenie, w czy m jesteś dobry itp. Ja już się nauczyłam, żeby zwracać uwagę na to co dodatkowo oprócz wypłaty jest nam oferowane i w mojej obecnej pracy właśnie mam min. pakiet medyczny w medicover i różne zniżki na wydarzenia sportowo-kulturalne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 04-03-2020, 13:38
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

Coraz więcej osób szuka pracy za granicą, a zwłaszcza w Holandii, gdzie osoby doświadczone i wykształcone zarabiają takie pieniądze, o jakich tutaj mogą tylko pomarzyć. O tym jak dobrze żyje się ludziom w Holandii, przeczytacie tutaj i wierzcie mi, będziecie rozważały opcję wyjazdu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:02.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.