kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #761  
Stary 13-12-2019, 10:37
przedsiębiorca123 Mężczyzna przedsiębiorca123 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2019
Posty: 5
Domyślnie

Warto już na samym początku zainwestować w system zarządzania zasobami ludzkimi. Pomoże on zaoszczędzić czas i koszty administracyjne. Polecam firmę eq system, która posiada bogate doświadczenie na rynku IT. https://www.eqsystem.pl/obszary-bizn...bami-ludzkimi/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #762  
Stary 14-12-2019, 09:43
tevin16's Avatar
tevin16 tevin16 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2019
Miasto: Poznań
Posty: 1
Domyślnie

Ja na pewno zaczęłabym od księgowej - to ona będzie pomagać rozliczać Ci wszystko - to Twoja prawa ręka.
__________________
ryczałt co to jest
Odpowiedź z Cytowaniem
  #763  
Stary 20-12-2019, 19:35
Cukierkowa4 Cukierkowa4 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 561
Domyślnie

W kazdej firmie - neizaleznie od profilu jej dzialalnosci warto takze zainwestowac w odpowiednie mierniki zuzycia mediow takich jak np prąd czy woda. Bardzo czesto nieswiadomie narazamy sie niepotrzebnie na wysokie koszty z tego tytulu. Tutaj http://salwis.pl/monitoring-mediow-p...co-to-takiego/ dowiecie sie wiecej na temat metod kontrolowania takiego zużycia - to swietna okazja do zaoszczedzenia sporej sumy pieniedzy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #764  
Stary 21-12-2019, 10:48
laska88 laska88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 761
Domyślnie

Przy swoim doświadczeniu odkryłam, że bardzo ważne jest to by mieć pomoc prawną, dlatego tutaj polecam Kancelarię Ożóg Tomczykowski. Bardzo fajni ludzie, wiedzący co się dzieje w branży, a przede wszystkim pomogą Ci w każdym aspekcie podatkowym i prawnym
Odpowiedź z Cytowaniem
  #765  
Stary 22-12-2019, 23:45
janekpawlow Mężczyzna janekpawlow is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2019
Posty: 4
Domyślnie

zacznij od biznesplanu, rozplanuj na co i po co chcesz przeznaczyć pieniądze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #766  
Stary 23-12-2019, 13:03
Abi Ubu Abi Ubu is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 42
Domyślnie

Skoro decydujesz się na prowadzenie własnej firmy, to widocznie masz co ludziom zaoferować. W takiej sytuacji najważniejsze będzie dogranie klientów. W sensie - pozyskanie ich. To ważna, choć trudna sprawa. I tu się przyda follow up co to zapytasz? Chodzi o ponawianie kontaktu, jeżeli klient wyraził wstępne zainteresowanie i stwierdził, że się odezwie, to odezwie się jedynie w 80% przypadków. Odezwij się ty i dopnij pozostałą część umów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #767  
Stary 23-12-2019, 13:31
boddekk@gmail.com boddekk@gmail.com is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 147
Domyślnie

Artykuł bardzo ciekawy i na pewno wiele wnoszący do tematu pozycjonowania stron. uważam, że w tej kwestii bardzo ważne są także social media i nie powinno się zapominać o reklamie umieszczanej właśnie tam. Na pewno jakaś doświadczona agencja http://swiadectwo.waw.pl/jakie-wskaz...arketingowych/ będzie w stanie dobrać odpowiednią kampanię dla każdej strony.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #768  
Stary 23-12-2019, 17:09
Gourmet Gourmet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 082
Domyślnie

Jest tyle rzeczy na które warto byłoby zwrócić uwagę. Niezupełnie wiem, co jaki powinno mieć priorytet. No cóż, nie ukrywam, że nie znam się, a bardzo bym chciała się znać. Zastanawiałam się, co by było, gdyby spróbować współpracy z firmą ITMagination https://ddwloclawek.pl/pl/701_materi...sukces u.html Myślę, że relacje uległyby poprawie. Praca byłaby bardziej pożyteczna, a i warunki by się polepszyły. Poczytajcie o nich jak działają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #769  
Stary 27-12-2019, 09:45
nusle nusle is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2019
Posty: 1
Domyślnie

Warto jest również zadbać o szkolenia dla pracowników i co najważniejsze o bezpieczeństwo i higienę ich pracy. Na https://www.ebrodnica.pl/budownictwo...lad-pracy.html ostatnio czytałem bardzo ciekawy artykuł na ten temat z którego wiele się dowiedziałem, polecam zerknąć sobie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #770  
Stary 28-12-2019, 19:15
Oliwkaaa Oliwkaaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 351
Domyślnie

Może nie na samym początku, ale na pewno z czasem i rozwojem firmy warto sobie znaleźć dobrego prawnika, który będzie czuwał nad naszymi interesami. Ja korzystam z porad Pana Tomaszczyk, specjalizuje się w prawie pracy, ma duże doświadczenie i wiedzę i zawsze chętnie służy pomocą.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:00.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.