kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 15-03-2020, 10:22
poszet poszet is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 2
Domyślnie Salon z kuchnią

Pragnę zmienić, odświeżyć swój salon (jest on połączony z kuchnią). TV już nowy kupiony. Od razu chce dodać, żę interesuje mnie zmiana kanapy, tylko nie wiem czy lepsze fotele czy narożnik. Co lepiej wybrać?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 25-03-2020, 08:35
matylda91 matylda91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 324
Domyślnie

Teraz bardzo modne są fotele na nóżkach, tutaj na pewno coś ciekawego znajdziesz - https://zona-design.pl/meble/fotele/ takie w stylu prl, vintage świetnie się sprawdzą i są bardzo ustawne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 28-02-2022, 14:39
PawlakJA PawlakJA is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 156
Domyślnie

Wiele fajnych inspiracji na urządzenie wnętrz znajdziecie tutaj - meblator.pl . Moim zdaniem połączenie salonu z kuchnią to bardzo dobra opcja. Im mniej zamkniętych pomieszczeń tym lepiej, wtedy przestrzeń wydaje się zdecydowanie większa. Sama mam takie rozwiązanie w domu i uważam je za bardzo dobre.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 01-03-2022, 07:57
derma derma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 392
Domyślnie

Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że każdy ma problem z wyposażeniem domu, dlatego chcę Wam w tym pomóc. Moim zdaniem idealnym sposobem będzie oferta nolte kuchen , którą znajdziecie w Domotece. To jedna z moich ulubionych galerii. Lubię robić tam zakupy od czasu do czasu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 08-04-2022, 23:15
gwiza's Avatar
gwiza gwiza is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Miasto: Katowice
Posty: 4
Domyślnie

Wiele zależy od tego jak duży jest twój salon. Na pewno warto dopasować meble do metrażu, aby nie był niepotrzebnie zagracony niepotrzebnymi meblami. Funkcjonalność to podstawa! My właśnie remontujemy nasz malutki salon i szukamy sposobów, aby był jak najbardziej funkcjonalny i wygodny. Udało mi się znaleźć artykuł https://metropoliabydgoska.pl/jak-ur...-funkcjonalny/ , z którego można uzyskać wiele cennych wskazówek. Co sądzicie? Może macie jakieś rady, których nie ma w artykule?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 13-04-2022, 12:34
Kazikdobry Kazikdobry is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 553
Domyślnie

Na zmianę aranżacji w moim mieszkaniu miał wpływ przeczytany artykuł - polecam i Wam - może i dla Was będzie inspirujący?
https://www.planit.com.pl/chcesz-uni...ji-mieszkania/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:25.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.