kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 02-07-2019, 08:12
tulippa tulippa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 1
Domyślnie Jak prawidłowo pielęgnować włosy?

Prawidłowa pielęgnacja włosów opiera się na systematyczności i doborze odpowiednich kosmetyków. Jeżeli chcecie wiedzieć, co robić, by włosy były piękne i zdrowe, koniecznie zobaczcie poradnik tutaj
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 05-07-2019, 15:52
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 815
Domyślnie

Ja na włosy stosuję praktycznie tylko dobre szampony, nie używam odżywek i innych tego typu rzeczy. Ale tutaj https://hair-shop.pl/21-maska-do-wlosow udało mi się zamówić fajną maskę na włosy, używam jej od kliku tygodni i bardzo fajnie działa na moje włosy. Sami sprawdźcie ich ofertę bo jest duży wybór.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 09-07-2019, 11:11
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Warto regularnie podcinać włosy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 14-07-2019, 19:35
Anya Anya is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 2
Domyślnie

dziękuje za porady.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 16-07-2019, 22:51
starla starla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 575
Domyślnie

Podcinanie czy dobre kosmetyki to oczywiście konieczność. Ale nie zawsze na to jak włosy się prezentują i ile ich jest mamy wpływ. Kuzynka zmaga się z ciężką chorobą i włosów ma naprawdę niewiele. Na szczęście dzięki ekspedientkom z https://perukikrakow.pl/ dobrała sobie idealną perukę z naturalnych włosów i nie wstydzi się już o to ile i jakie włosy ma swoje. Wygląda zawsze super teraz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 18-07-2019, 18:21
Alineska Alineska is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 96
Domyślnie

Mimo tych zabiegów, o jakich piszecie, mam spory kłopot z włosami, które nadmiernie wypadają i zaczynam mieć wrażenie, że została mi zaledwie połowa na głowie tego, co miałam do tej pory.
Przyjaciółka namawia mnie na wizytę u rekomendowanego trychologa: https://trycholog.info/trychomapa/ w mojej okolicy.
Czy któraś z Was miała okazje odwiedzić taki gabinet? Jak możecie opisać to doświadczenie? Warto było?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 16-12-2019, 16:26
Aligru Aligru is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 266
Domyślnie

Dobre porady odnośnie pielęgnacji włosów są przedstawione tutaj: https://www.womenshealth.pl/uroda-st...nacja-wlosow,1 kilka razy korzystałam i naprawdę było widać efekt. Oczywiście na plus.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 17-05-2021, 11:57
Michel Michel is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 797
Domyślnie

Profesjonalne kosmetyki naprawdę mogą skutecznie pomóc
Trzeba jednak wiedzieć, które naprawdę są dobre
Ja polecam ofertę sklepu Omyhair. Maja rekomendowane kosmetyki w dobrych cenach
Sprawdźcie - fibreclinix sklep
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 04-06-2021, 13:33
AndryTarkovskyi Mężczyzna AndryTarkovskyi is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Posty: 1
Domyślnie

Rules of daily hair care
Even naturally thick and strong hair needs proper daily care. If your hair is weak, thin, dry or, conversely, oily, hair care products need to be especially carefully chosen.

Cleansing. It is very important to use a shampoo that suits your hair type. But here there is a difficulty. Hair colour changes depending on your diet, how you feel, age, climate and a host of other factors. Just because you were using an oily hair shampoo at 18 doesn't mean that at 35 it's still right for you. What's more, summer scalp can be oily or normal, and winter temperature changes and heating can make it dry. That's why it's not a one-size-fits-all proposition: Look at the condition of your hair when you're shampooing. Keep in mind that hair tips are almost always dry, so look at your scalp and roots when choosing a shampoo.

Conditioning. The task of the conditioner is to smooth out the structure, to facilitate combing and to give luster to the hair. The product should be applied to clean towel-dried hair. For more information, visit https://no-deposit-bonus.pl/kasyna-online/vulkan-bet/. Do not leave the conditioner on the hair for a long time - it does not have any additional effect. If while choosing shampoo you should be guided by the condition of hair roots, then the conditioner is chosen depending on how the main length of your hair looks like. A moisturizing conditioner is a universal option. If your hair is damaged and looks dry and dull, look for a revitalizing or nourishing conditioner. Conditioners for colored hair "seal" the pigment between the scales of the hair and help keep the color bright and saturated longer.

A side note

There is an opinion that it is necessary to change hair care products regularly, because the hair gets used to them. This is nothing more than a myth. Hair is a non-living structure, only its roots and scalp can adapt to anything. The reduced effect of shampoos and balms is more of a psychological effect. When we change the shampoo for a more appropriate, we immediately see the difference. But after a month or two of using the product the hair remains equally beautiful, although we expect it to look better and better with each use. Hence the illusion that the hair is "used to it. It is only appropriate to talk about some cumulative effect of the products used here, nothing more. Original article: https://www.kp.ru/guide/ukhod-za-volosami.html
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 08-06-2021, 20:37
anik anik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 378
Domyślnie

Przede wszystkim wybierać odpowiednie kosmetyki do pielęgnacji, w zależności od tego jakie mamy włosy. Do tego mega ważny jest skład, ja już od dłuższego czasu zwracam na to uwagę. Dlatego seria Density Collection Grzegorz Duży jak dla mnie jest najbardziej odpowiednia. Oprócz szamponu i maski jest też peeling oczyszczający do skóry głowy, każdego rodzaju nawet. Łagodzi podrażnienia, też pomocny przy łupieżu czy łuszczycy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:17.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.