kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 18-09-2019, 05:53
Michel Michel is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 797
Domyślnie Zabiegi ginekologii estetycznej

Gdybyście szukali najwyższej klasy specjalistów w dziedzinie ginekologii, zdecydowanie wybierzcie szpital Medfemina we Wrocławiu
Szczegóły tutaj - korekta pochwy Wrocław
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 24-10-2019, 10:02
lila lila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 546
Domyślnie

Ginekologia estetyczna bardzo się rozwinęła, to trzeba przyznać. Ja się z tego bardzo cieszę, sama miałam robioną mezoterapię pochwy w https://wellness.medicover.pl/oferta...ia-estetyczna/ . Świetne miejsce, pełen komfort, dyskrecja, tak jak trzeba wszystko. A dzięki zabiegowi nie nawracają infekcje intymne jak wcześniej było u mnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 02-11-2019, 20:28
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

A czy kojarzycie może taką klinikę jak Medifem z Warszawy? Widziałam ostatnio jej ofertę na stronie medifem.pl i zrobiła na mnie ona spore wrażenie. Są tam wykonywane najróżniejsze zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej, między innymi laserowa rewitalizacja pochwy czy też zabieg O!shot, dzięki któremu łechtaczka może być bardziej wrażliwa na bodźce. W klinice pracują najlepsi specjaliści - ginekolodzy plastyczni, więc można być pewnym, że będzie się w dobrych rękach. Jeśli więc myślicie o takim zabiegu, to polecam zapoznać się z ofertą tej kliniki.

Ostatnio edytowane przez Witkowa : 03-11-2019 o 23:59.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 04-11-2019, 16:45
WioLka34 WioLka34 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 54
Domyślnie

Czasami gdy dopadnie nas coś w niespodziewanej chwili i nie mamy jak udać się od razu do lekarza, dobrze jest mieć pod ręką w domowej apteczce maść na infekcje intymne. Dzięki temu w razie niepokojących objawów można szybko zadziałać i nie dopuścić do ich rozwoju. Dzięki temu nie dojdzie do poważniejszych w skutkach dolegliwości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 05-11-2019, 21:02
pawciak pawciak is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 143
Domyślnie

Z tego co wiem, to coraz częstszy temat i moim zdaniem jest to okej, bo dobrze jest się czuć dobrze z własnym ciałem, jednak na samym początku radzę się naprawdę dobrze zastanowić, czy własnie tego potrzebujemy. Często podbudowanie naszej pewności siebie i sama praca ze sobą jest nam w stanie pomóc. Tutaj są przydatne materiały - https://uwolnijpewnoscsiebie.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 31-07-2020, 00:16
starla starla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 575
Domyślnie

Po takich zabiegach trzeba mocno przyłożyć się do pielęgnacji operowanych miejsc. By nie powstały blizny, nie doszło do zakażenia. Mnie pomagał octenisept, odkaża, działa przeciwbakteryjnie i co ważne nie szczypie i nie boli rana dodatkowo po użyciu tego sprayu. Mnie też lekarze po zabiegu go polecali właśnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 28-08-2020, 19:22
nosleep nosleep is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 383
Domyślnie

Dobrze, że są takie miejsca, które oferują zabiegi takie jak ginekologia estetyczna tczew. Szczerze mówiąc wiele kobiet ma problem z kroczem po porodzie i przez to czują ogromny dyskomfort. Dzięki zabiegom estetycznym można poprawić wygląd krocza a nawet przywrócić mu stan sprzed porodu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 17-04-2021, 19:26
miskapl miskapl is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Posty: 30
Domyślnie

dzięki, przyjaciółka szuka, przekażę
______________
pani pozna pana białystok
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 10-05-2021, 16:00
Czarnawydra Czarnawydra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 473
Domyślnie

Takie zabiegi są coraz popularniejsze, wiem, że Klinika Miracki w Warszawie je wykonuje https://klinikamiracki.pl/ginekologia-estetyczna/ a to bardzo dobre miejsce, ze świetnymi specjalistami
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 17-03-2024, 01:05
anik anik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 373
Domyślnie

Mnie po porodach nie podoba się wygląd moich stref intymnych. Długo zastanawiałam się co mogę z tym zrobić nie decydując się na poważne zabiegi. I tak znalazłam taki żel https://massmedica.com/produkt/co2liftv-5/ . Wydaje mi się, że może idealnie pomóc mi w pozbyciu się kompleksów, poprawie nawilżenia i wyglądu stref intymnych. Co o tym myślicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:16.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.