kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 01-04-2020, 11:06
Domi88 Domi88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 313
Domyślnie

Moim zdaniem bardzo fajną propozycją jeżeli chodzi o kremy do cery dojrzałej może okazać się seria https://konopieizdrowie.pl/pl/producer/Annabis/27 . Przede wszystkim bowiem kosmetyki konopne dostarczają skórze wszelkich niezbędnych składników. Ponadto doskonale nawilżają i chronią przed działaniem wolnych rodników.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 08-04-2020, 23:41
justa31 justa31 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 204
Domyślnie

oprócz kremu to dobrze też od środka o skórę zadbać,moja mama się dała namówić na branie oleju z wiesiołka, kupiłam i jej i sobie po opakowaniu kapsułek oeparol. Mama zadowolona, bo sama widzi, że jej skóra jest w lepszym stanie teraz, zyskała nnie tylko na nawilżeniu ale też na jedrnośc
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 04-09-2020, 12:44
Maniulka's Avatar
Maniulka Maniulka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 118
Domyślnie

Sama przekroczyłam już te magiczną granicę 30 lat i niekoniecznie podoba mi się to co widzę na swojej skórze. Nie jest już tak jędrna niż wcześniej była, pojawiają się na niej pierwsze niedoskonałości. W zasadzie największy problem miałam ze skóra pod oczami, która jest u mnie naturalnie cienka. Jak pergamin. Z wiekiem się to pogarszało i doszły jeszcze worki pod oczami.
Pomogło wprowadzenie specjalistycznego kremu.

Jak równiez masaze oraz ćwiczenia twarzy - w sieci jest wiele instrukcji, jak takie masaże twarzy przeprowadzić. Polecam poszukać bo nie jest to trudne a rezultaty są tutaj bardzo dobre
Pod oczy polecam natomiast ten krem:
https://stalowemiasto.pl/artykuly/ar...pokaz&id=48778

Bardzo dobrze się u mnie sprawdził.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 08-09-2020, 12:48
gajmaj gajmaj is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 5
Domyślnie Jak pielęgnować cerę dojrzałą?

dla kobiet dojrzałych stworzone zostały kosmetyki ekologiczne FEMI
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 18-09-2020, 13:57
alicjja987 alicjja987 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 4
Domyślnie

dobry demakijaż oraz używanie filtra co najmniej 30 to podstawa jak dla mnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 19-09-2020, 23:35
koko25 koko25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1 510
Domyślnie

O cerę trzeba dbać niezależnie od wieku bo szybko traci swoje właściwości. Oczywiście jest kilka zabiegów które pomogą poprawić jej wygląd jak na przykład https://swierczewska.eu/fale-radiowe/ Fale radiowe potrafią zdziałać cuda a koszt samego zabiegu nie drenuje kieszeni więc spróbuj.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 08-10-2020, 12:58
szymka82 szymka82 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2020
Posty: 284
Domyślnie

Warto zainteresować się różnymi dostępnymi na rynku zabiegami z zakresu medycyny estetycznej. Polecam rzucić okiem na przykład na bezoperacyjny lifting HIFU w Vici Clinic. Zabieg ten świetnie wpływa na poprawę elastyczności skóry.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 13-10-2020, 19:13
PatrycjaWilk PatrycjaWilk is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 119
Domyślnie

Ważny jest dobry makijaż, ale też demakijaż. Ja polecam olejek do demakijażu, super wpływa na cerę. Ja swoje zwykle wynajduję w Sephora - mają naprawdę szeroki wybór, więc można wybrać sobie to co Wam pasuje -https://www.sephora.pl/wszystkie-produkty/makijaz/demakijaz/olejki-do-demakijazu-c297806/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 15-10-2020, 13:54
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Wybierz odpowiednie kosmetyki do dbania o Twoją skórę.
Zerknij sobie tu https://dyskontkosmetyczny.pl/156-stylizacja-paznokci i zrób też od razu zakupy pod paznokcie i ciało.
Ja robię raz na jakiś czas większe zapasy i później nie muszę się martwić o to że czegoś mi braknie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 01-02-2021, 18:45
Majka3008 Majka3008 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 333
Domyślnie

Stosuję kosmetyki Collagen z Novaclear. Dbają o skórę, uelastyczniają ją, zapewniają przyjemne nawilżenie i wygładzenie. Skóra jest sprężysta i ładnie rozświetlona.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:59.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.