kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 18-09-2015, 13:52
kwiecienplecien kwiecienplecien is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 973
Domyślnie Jakie środki na grzybicę?

Jakie środki na grzybicę waszym zdaniem są najlepsze?
Nie wiem na co się zdecydować, ale zależy mi na tym, żeby szybko pozbyć się problemu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 18-09-2015, 20:57
muszkieterka muszkieterka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 1 290
Domyślnie

Myślę, że wybór jest duży, ale większość tych preparatów ma bardzo podobny skład - warto się temu bliżej przyjrzeć.
Poczytaj sobie tutaj jakie ma grzybica stóp-objawy tak tytułem wstępu. Wydaje mi się, że jeśli to jest grzybica stóp, to najlepiej wybrać coś w sprayu albo w postaci lakieru. Wtedy można nanieść preparat bezpośrednio na zmienione paznokcie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 21-09-2015, 09:18
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Popytaj w aptece. Ja radziłabym iść z tym także do dermatologa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 13-10-2015, 21:54
Mikaela Mikaela is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 621
Domyślnie

Chyba dermatolog powinnien zalecic odpowiednie leki. Nie zaniedbaj tego tak jak ja. Zbagatelizowałam poczatkowe objawy i teraz czeka mnie leczenie wrastających paznokci. Znalazłam gabinet http://www.medivita.net/leczenie-wra...-paznokci.html w którym pomogą mi pozbyć sie problemu. Mam nadzieję że bolec nie bedzie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 05-05-2020, 20:17
Paya Paya is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 207
Domyślnie

Chodzi o grzybicę pochwy? Ani nawet nie chcę sobie o tym przypominać, bardzo dokuczliwa sprawa. Ale wystarczy popytać farmaceuty co poleca w przypadku, gdy występują tego typu dolegliwości - grzybica pochwy leki dopochwowe bez recepty. Nie warto się z tym męczyć, wystarczy wstąpić po odpowiedni środek do apteki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 28-05-2020, 14:41
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

Jeżeli chodzi o środki przeciw grzybiczne to chetnie się zapoznam ponieważ sama szukam złotego środka jakim będzie lek na grzybice pochwy bez recepty nie chce iść z tym do lekarza ponieważ się wstydzę, znam mojego lekarza prywatnie i dziwnie bym się z tym czuła.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 06-06-2020, 14:06
Gourmet Gourmet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 073
Domyślnie

Miał ktoś z Was grzybicę paznokci? Grzybicę paznokci najczęściej wywołują drożdżaki lub pleśniaki. Aby skutecznie pozbyć się problemu najlepiej umówić się do gabinetu podologicznego https://podomedicol.pl/leczenie-grzybicy-paznokci.html Terapię rozpoczyna się pobraniem materiału do badania mykologicznego. Można to leczyć laseroterapią, a jeśli są jakieś przeciwwskazania podolog dobiera odpowiednie leki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 15-06-2020, 00:55
karolinaW karolinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 475
Domyślnie

Oj, z grzybicą to do lekarza, do dermatologa albo podologa. W Gorzowie Wielkopolskim jest dobry gabinet podologiczny - gabinet Tatiany Waluk https://www.podologgorzow.pl/ ja tam chodze na zabiegi i bardzo jestem zadowolona z jakości usług. No i ceny tez mają spoko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 22-06-2020, 14:21
edwardo.jast's Avatar
edwardo.jast edwardo.jast is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2020
Posty: 4
Domyślnie

Również zastanawiam się nad tym... dzięki za rozwinięcie tematu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 15-07-2020, 18:19
olek221 olek221 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 30
Domyślnie

Najlepiej jest zawsze spytać specjalisty. Jeśli chodzi o podologa to od zawsze chodzę tylko do https://podolog-warszawa.pro i Tobie również to miejsce polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:09.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.