kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 22-03-2022, 12:45
sabina098 sabina098 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 270
Domyślnie Jaki macie internet?

Kogo możecie polecić? Poszukuję dobrego dostawcy internetu i telewizji, co teraz jest na topie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 23-03-2022, 13:10
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 592
Domyślnie

Ja mam internet domowy bez limitu i uważam że to jest najlepsze rozwiązanie jakie może być dostępne w moim mieście. Musisz zapytać czy u Ciebie też mają taki światłowód.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 23-03-2022, 16:47
salos22 salos22 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2022
Posty: 1
Domyślnie

ja mam światłowód z orange i póki co sobie chwalę. jedyne co obecnie muszę koniecznie zmienić u siebie w komputerze to oprogramowanie antywirusowe bo obecne jest strasznie słabe i blokuje mi kompa... widziałam różne polecane na rankingu https://spec-ranking.pl/ jaki antywirus chyba się na coś zdecyduję - mieliście ten AVG? jak się sprawuje?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 27-03-2022, 12:37
alizee alizee is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 361
Domyślnie

Wiem coś o tym! Miałam dokładnie tak samo. Dlatego zdecydowałam się zainstalować u siebie najlepszy program antywirusowy, który polecił mi znajomy. Możesz go pobrać ze strony https://www.kaspersky.pl/total-security. Początkowo chciałam go wypróbować, więc przez jakiś czas miałam opcję bezpłatną. Później zdecydowałam się na lepszy pakiet.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 27-03-2022, 16:36
Monitta Monitta is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2022
Posty: 19
Domyślnie

Ja mam internet radiowy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 15-04-2022, 13:54
iza100 iza100 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 085
Domyślnie

Moim zdaniem warto również zainwestować w wzmacniacz do wifi. Taki wzmacniacz wifi do światłowodu to naprawdę świetna sprawa, jeżeli chcecie cieszyć się szybkim internetem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 22-04-2022, 07:59
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

ja od prawie roku korzystam ze światłowodu od dostawcy Elpos jestem zadowolona bo internet jest szybki, bezawaryjny i spokojnie nadaje się i doi pracy i do oglądania seriali online jak mieszkacie w Białymstoku czy okolicach to zdecydowanie warto skorzystać z ich oferty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 23-04-2022, 01:57
karo karo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 719
Domyślnie

Kraków i cała Małopolska to na pewno https://fiberlink.pl/ jeśli szukacie sprawdzonego dostawcy. Dostarczają najszybszy internet, zawsze stabilne łącze, nie zrywa i nie spada prędkość bez względu na porę dnia. Nie ma również limitu na pobierane dane, można korzystać swobodnie z internetu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary Wczoraj, 19:15
iza100 iza100 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 085
Domyślnie

Interesuje cię karta sim w usa ? Karta SIM to nie tylko prosty sposób na dostęp do telefonu w Stanach Zjednoczonych, ale także pewność, że będziesz online bez względu na to, gdzie się znajdziesz. Zamów już dziś i ciesz się komfortem podczas swojej amerykańskiej przygody!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:51.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.