kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 15-10-2020, 21:29
olivkaa olivkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 324
Domyślnie

Riko Basic jest najlepszy! Mamy i bardzo lubimy. Mi najbardziej podoba się to, że wózek jest duży, ale mimo to jest lekki i stabilny. Świetnie się go prowadzi a dziecko ma mnóstwo miejsca.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 21-10-2020, 12:31
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

Ja jestem do swojego x-landera bardzo przywiązana, to też śliczny, bajerancki, bardzo modny wózek który można kupić w modnych teraz kolorach a do tego jest funkcjonalny i bardzo łatwy do składania i rozkładania, można go prowadzić jedną ręką, ma też doskonałą amortyzację
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 04-01-2021, 12:53
Grzybek Grzybek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 144
Domyślnie

Oglądałam Riko Basic, x-landera też, ale jakoś żaden mi nie przypadł do gustu..może mam za duże wymagania Zależało mi na wózku lekkim, który łatwo się składa, bo niestety mieszkam w bloku bez windy, a samochód jest raczej mniejszy. Po długich poszukiwaniach i oglądania w sklepie zdecydowałam się na wózek Insevio Dolphin. Zostawiam link do ich strony https://insevio.com/, wózek natomiast kupiłam w jednym ze sklepów online, przyszedł dobrze zapakowany, materiał w porządku, dobrze się prowadzi no i jest lekki!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 05-01-2021, 16:58
mela85 mela85 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 154
Domyślnie

Polecam zobaczyć jeszcze oferty wózków Anex m type, ja mam i jestem bardzo zadowolna wózek bardzo mocny stabilny łatwy w manewrowaniu wygodny dla dziecka tak jak i dla mamy .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 22-03-2021, 08:33
gasella gasella is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 676
Domyślnie

Wiadomo że wszystkie wózki musisz obejrzec zanim się zdecydujesz, ja mam wózek x-lander i on ba bardzo dobry stosunek jakości do ceny, bardzo sobie chwalę ten wózek, mam akurat miejski model x-cite więc łatwo mi nawet w ciasnych sklepowych alejkach się z nim poruszać, można go prowadzić nawet jedną ręką, łatwo się nim manewruje
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:07.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.