kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #141  
Stary 11-12-2018, 18:39
palinek123's Avatar
palinek123 palinek123 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 69
Domyślnie

Jak dla mnie niezastąpione jest SPA na zamku biskupim w Janowie Podlaskim Mają tam zabiegi Ireny Eris, można pięknie odpocząć...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #142  
Stary 15-12-2018, 11:20
marlena90 marlena90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 419
Domyślnie

Dwór Rychwałd niedaleko Żywca to moj sposob na odstresowanie sie i zapomnienie o wszystkim takie mini spa, maja saune, bilard, korty tenisowe, do tego cisza, spokoj, wspaniala gorska aura... uwielbiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #143  
Stary 15-12-2018, 16:27
Karolina Ka Karolina Ka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 71
Domyślnie

Chociaż SPA nie jest dla mnie domyślną formą odpoczynku, bo wolę jednak o wiele bardziej aktywne spędzanie wolnego czasu, to ostatnio dostałam voucher do Zamku Biskupiego Irena Eris SPA i już się nie mogę doczekać kiedy odwiedzę to miejsce
Odpowiedź z Cytowaniem
  #144  
Stary 16-12-2018, 19:17
Gourmet Gourmet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 073
Domyślnie

Naładowanie baterii nie musi trwać dwa tygodnie. Czasem wystarczy weekend, by wrócić do pracy w lepszych humorach. Pomysły wyjazdowe nie przychodzą mi do głowy ot tak sobie. Najczęściej korzystam z bloga http://clubman.pl/ Idealne miejsce na znalezienie pomysłu na wypoczynek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #145  
Stary 16-12-2018, 20:13
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 936
Domyślnie

Oprócz hotelu w Gdyni, stosuję również inne metody. Ostatnio zmieniłam pracę i nie mogłam spać po nocach. Mama mi poleciła, bym kupiła sobie jakieś mieszanki ziół na lepszy sen, nie chciałam kupić. Mój kochany kupił mi, bo widział jak nie śpię po nocach, możecie się zorientować więcej tutaj https://www.nowafarmacja.pl/leki-uspokajajace już mi lepiej, przesypiam noce i nie czuję się jakaś otumaniona. Może też wam to pomoże.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #146  
Stary 17-12-2018, 14:53
Majka3008 Majka3008 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 333
Domyślnie

Zalezy jaki odpoczynek preferujesz. Jeśli Twoje klimaty to relaks, masaże itp to polecam wyjazd do SPA. Sama bardzo często odwiedzam to na Zamku w Janowie Podlaskim, miejsce spokojne i kameralne i miłą obsługą i nowoczesną strefą wellness.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #147  
Stary 31-07-2019, 14:40
pieknyolek pieknyolek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 128
Domyślnie

Ja bardzo polecam wam wypad do ośrodek rehabilitacyjny nad morzem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #148  
Stary 31-07-2019, 17:21
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 489
Domyślnie

Moim zdaniem bardzo dobrym pomysłem na odstresowanie się jest przeniesienie się w świat powieści. Rzecz jasna jeżeli lubisz czytać, to będzie coś dla ciebie. Jeżeli jesteś cierpliwa to medytacja jednak polecam zacząć od książek: https://www.taniaksiazka.pl/szaflars...p-1238044.html bo dużo ciekawych rzeczy napisali już ludzie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #149  
Stary 31-08-2019, 16:52
iza100 iza100 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 078
Domyślnie

Ja mam sentyment do Krakowa i to zawsze tam nabieram sił Jeśli nie byliście to naprawdę polecam. Ostatnio odkryłam hotel http://www.hotelsecesja.pl/ w świetnej lokalizacji na pewno kolejnym razem zarezerwuję tam pobyt.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #150  
Stary 10-09-2019, 11:58
Ajlar Ajlar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 526
Domyślnie

Moim zdaniem warto wyjechać gdzieś i odciąć się od otaczającego świata. Wyłączyć komórkę, komputer i po prostu odpoczywać. Moim zdaniem świetną opcją jest np wyjazd w góry. Można wynająć sobie domki w górach i tam relaksować się z dala od miejskiego zgiełku. Komfortowe domki możecie zarezerwować przez portal tatrytop.pl. Tu znajdziecie tylko sprawdzone i wyselekcjonowane oferty.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:17.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.