kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 08-05-2021, 15:43
Dulcynea Dulcynea is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 747
Domyślnie Zabiegi po 40-tce?

Czy robiłyście sobie jakieś zabiegi upiększające twarz w tym właśnie wieku? A jeśli tak to jakie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 09-05-2021, 11:25
dzonka dzonka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Posty: 626
Domyślnie

Ja niedługo po 30-tce zrobiłam liposukcję brzucha - to odsysanie tłuszczu i byłam bardzo szczęśliwa, że na plaży nie muszę się już swoimi tłuszczykami stresować
Zamierzam też wkrótce poddać się zabiegowi poprawiającemu ilość kolagenu w skórze twarzy bo uważam, że nie ma co czekać na późniejszy wiek, wtedy już pewnych procesów nie da się cofnąć.
Poczytaj co na temat zabiegów dla kobiet piszą w tym tekście https://saywowclinic.pl/top-5-zabieg...ra-kobiety-40/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 10-05-2021, 15:58
Czarnawydra Czarnawydra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 473
Domyślnie

Wszystko zależy jakie masz problemy i co Ci przeszkadza ja polecam https://klinikamiracki.pl/laserotera...ulowy-lavieen/ bo działa i na rozstępy i blizny ale też na przebarwienia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 31-03-2023, 11:28
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 631
Domyślnie

Rozglądając się za wyborem przede wszystkim dobrej kliniki medycyny estetycznej w której zabieg upiększający m.in redukcji zmarszczek kwasem hialuronowym zostanie wykonany bezpiecznie i co najważniejsze z zadowalającym efektem końcowym to na pewno warto postawić na klinikę Dermedik z Krakowa https://dermedik.pl/ Przede wszystkim świetne podejście do pacjenta, a co najważniejsze dbają o najwyższy poziom obsługi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 03-04-2023, 21:51
moniwab moniwab is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2023
Posty: 6
Domyślnie

To zależy jakie są Twoje potrzeby. Czy masz skórę z problemami np. naczynka (to laser)? Czy może wystarczy jakaś seria zabiegów upiększających, nawilżających. Najważniejsza jest chyba regularna dbałość o cerę (nawilżenie, filtry UV).
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 18-04-2023, 08:09
beciaa beciaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 342
Domyślnie

A co polecacie z kosmetyków wlasnie takich 40+ ? szukam czegoś przeciwzmarszczkowego i ujedrniajacego skórę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 21-04-2023, 10:56
marlena90 marlena90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 419
Domyślnie

Jesli chodzi o kosmetyki przeciwzmarszczkowe, to u mnie fajnie sie sprawdzaja kosmetyki tołpa holistic. Na Notino czesto zamawiam jak są w promocji
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 22-04-2023, 07:02
beciaa beciaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 342
Domyślnie

ooo widzisz, nie znalam tej firmy, musze sobie zerknac koniecznie co to
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 22-04-2023, 17:58
Gourmet Gourmet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 073
Domyślnie

Zawsze chwaliłam się, że ja to nie mam rozstępów. Hm... no niestety, czas chwalenia się zakończył. Przytyłam i zaczęły się problemy i to takie konkretne, bardzo widoczne. Wstyd mi przed mężem, w sumie on jeden ogląda dziś tak wysoko moje nogi. Czytałam dziś o retinolu https://www.ezebra.pl/pl/blog/retino...678791437.html. Czy wskutek jego stosowania mogę pozbyć się tych nieestetycznych rozstępów? Jakie jest Wasze zdanie w tej kwestii?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 24-04-2023, 22:59
Inguska Inguska is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2023
Posty: 66
Domyślnie

Miałam jak dotąd zmarszczki wygładzane , polecam zabieg, mało inwazyjny a efekty wow. Jeżdze do kliniki w Łodzi- Dermed do dr Doroty Żukowskiej, polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:03.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.