kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #61  
Stary 25-08-2021, 10:21
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

Zastanawiam się ile zarabia kierowca międzynarodowy. W końcu można powiedzieć, że to też praca za granicą i raczej dla osób, które potrafią się mocno skupić przez długi czas, bo praca kierowcy do łatwych nie należy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #62  
Stary 28-08-2021, 12:33
noemi noemi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 538
Domyślnie

Praca za granicą do dzisiaj cieszy się ogromną popularnością. Zmieniają się tylko zawody, w których rośnie zapotrzebowanie. Teraz w Niemczech takie jest na opiekunki seniorów. Oni nie tylko dbają o swoich podopiecznych, ale również zapewniają im zajęcia w czasie wolnym żeby nie doskwierała im nuda. Wiele o aktywizacji takiego podopiecznego znaleźć można na https://jaw.pl/2021/07/aktywizacja-osoby-podopiecznej/ .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63  
Stary 29-08-2021, 01:59
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Sama teraz myślę o wyjeździe za granicę bo praca w Polsce nie pozwala mi na regularne odkładanie pieniędzy - starcza mi tylko na utrzymanie i wyżywienie. W artykule https://ih.katowice.pl/uslugi/ile-za...j-w-niemczech/ dowiedziałam się o zarobkach opiekunek osób starszych w Niemczech i jestem skłonna się zwolnić i znaleźć pracę w tym zawodzie bo jest to naprawdę opłacalne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #64  
Stary 31-08-2021, 16:25
karmia karmia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 347
Domyślnie

Moja siostra zdecydowała się na pracę opiekunki osób starszych w Niemczech. Dość długo szukała zajęcia, a jak zobaczyła ofertę nursecare24 https://nursecare24.pl/ to postanowiła się do nich odezwać. No i teraz już kolejny miesiąc ma bardzo dobrze płatną pracę i jest zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65  
Stary 02-09-2021, 09:20
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

Teraz coraz więcej osób decyduje się na wyjazd za granicę. wcale mnie to nie dziwi, tam można liczyć na znacznie lepsze zarobki. Jeśli interesuje Was praca we francji to na serwisie ogłoszeniowym Pokato znajdziecie dużą ilość ogłoszeń z bezpośrednim namiarem na pracodawców.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #66  
Stary 07-10-2021, 09:54
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 076
Domyślnie

Dla wielu osób opłaca się wyjechać żeby zarobić jeśli chodzi o mnie i mojego faceta to po przeczytaniu artykułu https://portal.forumpraca.pl/praca-z...wegia-szwecja/ praca dla par Niemcy i Austria nas zainteresowała. W sumie w Austrii już dawno chcieliśmy być więc świetnie się składa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #67  
Stary 25-10-2021, 21:46
minka minka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 311
Domyślnie

Jesli interesuje cię praca jako opiekunka osób starszych w niemczech to polecam pracę w Promedica24. Pracowałam tam długi czas zanim nie zaszłam w ciążę i byłam bardzo zadowolona! Praca nie jest lekka, ale płacą bardzo dobrze. Organizacja całego wyjazdu leży po stronie firmy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #68  
Stary 28-10-2021, 15:38
dywka dywka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 901
Domyślnie

I jak, udało wam się już znaleźć jakąś ofertę? Jeśli nadal się rozglądacie za pracą i ciężko wam podjąć decyzję, to koniecznie odezwijcie się do MG Solutions. Obecnie jest to najlepsza i najbardziej rzetelna agencja pracy tymczasowej w Polsce.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #69  
Stary 06-01-2022, 19:32
małgosia@ małgosia@ is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2022
Posty: 1
Domyślnie

Przez jakiś czas pracowałam w Niemczech ale wróciłam na stałe do Polski, głównie ze względu na rodzinę. Może zarobki nie są tak dobre ale za to mam wszystkie najważniejsze osoby przy sobie
__________________
zrywarka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #70  
Stary 10-01-2022, 02:21
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 993
Domyślnie

Witam, czy pracownicy zza granicy muszą mieć kwarantannę w Polsce? Moja siostra z Ukrainy chce przyjechac i rozpoczac prace w naczym kraju,jednak nie wie od kiedy podpisac umowe z pracodawcą,by zdążyć przed rozpoczęciem pracy odbyć kwarantannę. http://www.e-konferencje.pl/artykul/...rantanne/3140/ Prosze o porady.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:46.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.