kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 18-05-2022, 11:39
Realccn Mężczyzna Realccn is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 4
Domyślnie Testowanie piw

Ktoś wie, ile różnych receptur nie zostało wdrożonych do ""masowej"", albo przynajmniej regularnej produkcji?
Czytam sobie o tym, jak wygląda praca browaru od kuchni. I szczególnie interesująca stała się kwestia laboratoriów, służących do "szukania nowych typów piwa (...) testowania nowych surowców i warzenia eksperymentalnych warek". Po cytacie ze strony salm-austria.com/pl/jak-otworzyc-wlasny-browar-rzemieslniczy/ można się domyśleć, że mało które efekty prób przechodzą dalej. Tylko ciekawe, kto i na jakiej podstawie podejmuje decyzje na ten temat.

Dlaczego 1 tester (albo kilkudziesięciu nawet) ma decydować o tym, czy jakieś piwo przypadnie do gustu wielu innym ludziom
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 30-03-2023, 07:43
iza100 iza100 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 081
Domyślnie

Bardzo ciekawy temat. Ja ostatnio słyszałam o piwie APA, nawet czytałam o nim nieco więcej na tej stronie https://oalkoholach.pl/a/oluq,piwo-a...podobne-do-ipa i muszę powiedzieć, że bardzo mnie zaintrygowało. Koniecznie muszę sprawdzić, jak smakuje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 31-07-2023, 18:35
nowa.kamila nowa.kamila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2022
Posty: 1 563
Domyślnie

Koniecznie wypróbujcie wyjątkowy smak piwa pochodzącego od https://trzechkumpli.pl/ Sama trafiłam na nie przypadkiem i pozytywnie zaskoczyłam się ich ofertą. Z pewnością smak oferowanego przez nich piwa to zasługa starannie dobranych składników i dbania o każdy etap jego powstawania. Są one idealną propozycją nie tylko na różnego rodzaju imprezy ale i spotkania w gronie rodziny oraz przyjaciół. Jeśli chcecie wiedzieć gdzie można je kupić wystarczy zajrzeć na ich stronę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 02-08-2023, 08:51
Afrodyta5435's Avatar
Afrodyta5435 Afrodyta5435 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 724
Domyślnie

Takie testowanie to jest naprawdę wspaniała wręcz sprawa. Ja takie rzeczy uwielbiam. One są naprawdę świetne.
________________________________-
Pisanie prac magisterskich - Informatyka
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:50.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.