kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #241  
Stary 15-01-2021, 18:20
aleks454 Mężczyzna aleks454 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 334
Domyślnie

Jeśli chodzi o pewne inwestycje to zobaczcie na artykuł na stronie jak inwestować w whisky tutaj macie pomocne inwestycje w tym temacie. Oni proponują swoim klientom najwyższej jakości usługi doradcze przy zakupach inwestycyjnych beczek. Polecam ich serdecznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #242  
Stary 03-02-2021, 11:26
uska uska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 378
Domyślnie

Właśnie zastanawiam się, jak i gdzie kupić dom, ponieważ domyślam się, że jest to bardzo dużo formalności, które trzeba załatwiać. Na stronie https://www.dobryadres.pl/ofertynieruchomosci/domy udało się znaleźć kilka pięknych propozycji i cieszę się, że są to propozycje dostępne przez biuro nieruchomości, ponieważ dzięki temu mamy pewność, że wszystko zostanie załatwione w taki sposób, jak trzeba.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #243  
Stary 03-02-2021, 22:30
Marikaika Marikaika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 430
Domyślnie

W mieszkanie, nieruchomości zawsze są przecież w cenie, ja niedlugo wprowadzam się do mojego apartamentu w Centaurus Olsztyn
Odpowiedź z Cytowaniem
  #244  
Stary 08-03-2021, 07:53
serenka serenka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 326
Domyślnie

Ja nie mam zadnych wiekszych oszczednosci, ale mam nadzieje ze to sie zmieni bo zapisalam sie do Pracowniczych Planów Kapitałowych, fajne jest to , ze w sumie niewielkim kosztem mozna odlozyc calkiem fajna sumke
Odpowiedź z Cytowaniem
  #245  
Stary 08-03-2021, 22:54
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

najlepiej chyba inwestować w siebie, polecam każdemu tą metodę jestem pewny że się zwróci, ja parę lat temu wybrałem się na kurs z tej strony https://leadership-center.pl/blog/karta-projektu/ dzięki któremu znalazłem dobrze płatną pracę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #246  
Stary 10-05-2021, 09:50
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 068
Domyślnie

Polecam zgłosić się tutaj http://notus-slubice.pl/doradca-fina...trzyn-nad-odra czyli do profesjonalnych doradców finansowych. Ogólnie chodzi o to, że można samemu próbować inwestować, ale bez odpowiedniej wiedzy na ten temat nie pójdzie to tak dobrze jak z pomocą doradcy finansowego dlatego ja od dawna korzystam z takich usług.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #247  
Stary 20-07-2021, 11:17
dywka dywka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 901
Domyślnie

Obecnie mamy naprawdę szerokie pole do popisu w tym temacie. Kazdy więc ma możliwość inwestowania. Sama ostatnio zastanawiałam się w co inwestować, tak aby wyjść na tym najlepiej i postawiłam na pożyczki społeczniościowe. Tutaj oferta futurecapital.pl bez dwóch zdań, okazała się strzałem w dziesiątkę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #248  
Stary 06-10-2021, 19:56
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

Moim zdaniem oszczędzanie jest bardzo ważne w dzisiejszych czasach. Nie wyobrażam sobie nie mieć pieniedzy na tzw.czarną godzinę...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #249  
Stary 11-10-2021, 09:53
Kazikdobry Kazikdobry is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 553
Domyślnie

Cytat:
Napisał malinka01
Ja na przykład zastanawiam się czy by nie otworzyć myjni bezdotykowej. Łatwy i szybki biznes, nie trzeba do tego przykładać nie wiadomo jak dużo. Już zaczęłam więcej czytać i dowiadywać się informacji na ten temat i tym sposobem znalazłam firmę Aspera, która właśnie zajmuje się projektem i budową takich myjni. Więc dlaczego by nie? Nie muszę wkładać w to zbyt dużo wysiłku. Wystarczy znaleźć odpowiednie miejsce, klientów i proszę - pieniążki są.

Ciekawą ofertę na myjnie samochodowe ma firma http://sg7.pl
Można zapytać o wycenę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #250  
Stary 14-10-2021, 08:17
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 124
Domyślnie

W mojej ocenie zdecydowanie warto tutaj zainwestować swoje pieniądze w coś stałego i bezpiecznego jak metale szlachetne. Dlatego my systematycznie staramy się z mężem część oszczędności w nich lokować i bardzo dobrym miejscem do zakupów jest https://www.mennicaskarbowa.pl/ szczególnie przy tak wysokiej inflacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:16.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.