kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #101  
Stary 30-06-2019, 12:04
halszka1 halszka1 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 18
Domyślnie

Ogólnie można w kwestiach stosowania kremów etc samemu o to zadbać ale nie oszukujmy się, krem wszystkich problemów nie rozwiąże. Jeżeli nie jesteś zadowolona z wyglądu swoich ust, to warto skorzystać z bezpiecznej metody poprawy ich wyglądu: wypełnienie i podkreślenie konturu. Polecam do tego wypełniacz do ust Restylane Kysse, gdyż jest on całkowicie bezpieczny a przy tym skuteczny ze względu na to, że opiera się na naturalnych składnikach. Możesz więcej o tym poczytać tutaj https://www.restylane.com/pl/. Znajdziesz tam również lokalizacje gabinetów kosmetycznych, które go stosują.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #102  
Stary 30-06-2019, 21:15
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie

Korzystam z usług kosmetyczki.
___
jak wyciszyć drzwi wejściowe
Odpowiedź z Cytowaniem
  #103  
Stary 30-06-2019, 22:15
trikotka's Avatar
trikotka trikotka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Miasto: Katowice
Posty: 4
Domyślnie

Ja tak pół na pół. W domu jakies maseczki, peelingi, kremy nawilżające itd. U kosmetyczki kwasy, mikrodermabrazja, peelingi kawitacyjne itd. Trzeba sobie pomoc
Odpowiedź z Cytowaniem
  #104  
Stary 01-07-2019, 13:25
pieknyolek pieknyolek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 128
Domyślnie

Ja często chodzę do gabinetów kosmetycznych na zabiegi takie jak https://www.och-beauty.pl/oferta/man...rszawa-ochota/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #105  
Stary 05-07-2019, 17:21
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

Trochę we własnym zakresie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #106  
Stary 09-07-2019, 06:47
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

hmmm i jedno i drugie tak naprawdę o ile jestem w stanie sama sobie położyć maseczkę czy zrobić paznokcie o tyle makijażu permanentnego sama sobie nie wykonam brak umiejętności, sprzętu i doświadczenia Takie zabiegi wykonuję u profesjonalistki, Dominiki Kossakowskiej z salonu " Jest Pięknie" W Warszawie. Nie da się o wszystko zadbać samodzielnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #107  
Stary 09-07-2019, 06:47
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

hmmm i jedno i drugie tak naprawdę o ile jestem w stanie sama sobie położyć maseczkę czy zrobić paznokcie o tyle makijażu permanentnego sama sobie nie wykonam brak umiejętności, sprzętu i doświadczenia Takie zabiegi wykonuję u profesjonalistki, Dominiki Kossakowskiej z salonu " Jest Pięknie" W Warszawie. Nie da się o wszystko zadbać samodzielnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #108  
Stary 13-07-2019, 21:04
karolinaW karolinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 475
Domyślnie

Wiadomo, że sama dbam o siebie, mam jakąś tam swoja rutynową pielęgnację, ale uważam, ze najwięcej dają dobrze dobrane specjalistyczne zabiegi w gabinecie. Dlatego odwiedzam gabinet raz na miesiąc- dwa. Czasem częściej czasem rzadziej, ale ogólnie staram się trzymać regularności. Mam swój ulubiony salon i jego się trzymam bo wiem, że ich zabiegi są skuteczne no i lubię atmosferę, pracują tam przemiłe kobitki. https://ipcliniq.pl/kosmetologia-profesjonalna/ Salon mieści się w Rzeszowie na Rejtana w budynku Centrum Medycznego MEDYK.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #109  
Stary 15-07-2019, 13:37
Rukola Rukola is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 107
Domyślnie

Ja uwielbiam chodzić do wszelkiego rodzaju wizażystek, kosmetyczek itp. Niestety odkąd kasa fiskalna w branży beauty okazała się niezbędna, dużo koleżanek pozamykało saloniki i ograniczyły mi się trochę możliwości lokalnie Ale słyszałam że takie apki jak Biuti mają się pojawiać i będzie łatwiej. Polecam swoją drogą poczytać - https://biuti.pl/blog/kasa-fiskalna-...branzy-beauty/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #110  
Stary 16-07-2019, 15:47
Nailed-it Nailed-it is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 1
Domyślnie

Zazwyczaj korzystam z pomocy kosmetyczki. Mam wtedy pewność, że nie popełniam błędów, które mi szkodzą. Nigdy nie mam pewności jak dbać o paznokcie po stylizacji hybrydowej. Moje paznokcie zawsze są zniszczone więc staram się chodzić do specjalisty.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:30.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.