kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 16-02-2015, 07:40
zimorrodek zimorrodek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 9
Domyślnie

Super są te zabawki interaktywne trochę cenowo drogie ale mój synek dostał taką fajną zabawkę od swojej chrzestnej mamy i nie dość,że potrafił się nią z godzinę bawić to właśnie szybciej zaczął np. odróżniać kolory.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 20-02-2015, 21:53
laidback laidback is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 10
Domyślnie

Zabawki edukacyjne to świetna sprawa. Najlepiej jeszcze takie, które są odpowiednie do wieku malucha. A już najbardziej podobają mi się te, które wprowadzają np. język angielski- podstawowe słowa, ale dziecko powolutku oswaja się. Książeczki, pluszaki, czy stoliczki edukacyjne- jest naprawdę spory wybór
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 10-03-2015, 22:09
kasia0123 kasia0123 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 8
Domyślnie

Ja kupując zabawki dla mojego syna stawiam na markę fisher price. Są ładne, kolorowe, porządnie wykonane, bezpieczne i edukacyjne. I co najważniejsze są praktycznie nie zniszczalne, a synek jest na etapie rzucania wszystkiego na ziemię, więc wiem coś o tym.Polecam wszystkim rodzicom.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 17-03-2015, 10:48
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 935
Domyślnie

Właśnie jestem po przeczytaniu bardzo dobrego moim zdaniem artykułu na temat zabawek dla dziecka. Na tej stronie http://babyonline.pl/najlepsze-zabaw...1181,r1p1.html znajdziecie na co trzeba uważać kupując zabawki dla 2-3 letnich dzieci. Czym lubią się one bawić oraz czym powinny się bawić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 29-03-2015, 23:51
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

To ja bardziej byłabym za takim kącikiem multimedialnym, gdzie dziecko mogłoby się bawić i uczyć jednocześnie. Dziecko wtedy się nie męczy, a łatwiej zapamiętuje. Zobacz sobie taką tablicę w sklepie http://happyhop.pl powinno Cię przekonać. Słyszałaś o tym wcześniej?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 14-07-2015, 12:18
funri funri is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 395
Domyślnie

Kiedy nasze dziecko bawiło się taką zabawką zauważyliśmy, że staje się znacznie bardziej agresywne. Te wszystkie dźwięki nie działały na nie dobrze. Koleżanka powiedziała nam, że konieczna w takim wypadku może okazać się diagnoza ADHD. Niestety nasze dziecko cierpi na ten zespół, jednak terapia, którą zaczęliśmy okazuje się być niezwykle skuteczna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 14-07-2015, 17:39
Siwek Siwek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Świetna zabawka. Zabawki interaktywne właśnie po to są żeby rozwijać i uczyć. Jest ich coraz więcej. Ja sama posiadam wiele i nie żałuje zakupu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 16-07-2015, 15:08
wiko88 wiko88 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 7
Domyślnie

Tylko co tak naprawdę oznacza, że zabawka jest interaktywna ? Ile jest w tym prawdy..Może mi ktoś na ten temat coś powiedzieć. Bo ja w tym temacie jestem mało poinformowana i ja właśnie w tym temacie mało co wiem. Chciałbym przede wszystkim powiedzieć, że wolę tradycyjne zabawki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 16-07-2015, 19:37
Topcia Topcia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 5
Domyślnie

Według mnie pomysł jest bardzo dobry i odpowiedni dla takiego dziecka. Taka zabawka rozwinie jego myślenie i nauczy zabawy. Polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 26-07-2015, 14:25
mikromala mikromala is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 7
Domyślnie

Zabawki interaktywne są fajne bo rozwijają kreatywność dzieci
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:44.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.