kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 27-02-2015, 01:20
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

Hmm...moim zdaniem takie rodzinne odchudzanie może być całkiem niezłą sprawą. Wtedy i motywacja jest podwójna! Ale warto byłoby udać się do dietetyka, który czuwałby nad całym procesem odchudzania i ułożyłby dla wszystkich członków rodziny pełnowartościowe jadłospisy, składające się ze zdrowych i smacznych posiłków.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 10-03-2015, 21:12
kasia0123 kasia0123 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 8
Domyślnie

Mojego męża chyba nie da się przekonać do odchudzania. Niby widzi, że przytył w ostatnim czasie sporo i brzuszek wystaje z każdej strony - nie chce zmienić sposobu odżywiania na zdrowszy. A niestety lubi dużo i tłusto, a do tego słodycze podjadane wieczorami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 12-03-2015, 13:16
bozenka085 bozenka085 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 11
Domyślnie

Nie uwazam za sluszne, zeby odcchudzac cala rodzine. A co powiesz o moim przypadku, gdzie ja osobiscie przytylam po ciazy i to nie malo to mam "glodzić" meza, i drugie juz kilkuletnie dziecko? No dajcie spokoj ja tam oprocz diety, ktora jest zdrowa ale nie jakas radykalna, co chetnie w sumie tez jedza od czasu do czasu moi wspoldomatorzy, korzystam z suplementacji. dzieki temu troszke szybciej spadam na wadze, i przybywa mi szybciej masy miesniowej, a i o to mi chodzi bo nie mam zamiaru byc szkapą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 17-03-2015, 09:26
roberta18 roberta18 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 10
Domyślnie

Rodzinne odchudzanie słaby pomysł. Każde dziecko musi mieć odpowiednie składniki, ponieważ się rozwija i z upływem czasu sama waga ucieknie, chyba że ma jakieś schorzenie. Jeżeli chodzi o dorosłych to dobry pomysł tylko chodzi, kto ma jakie chęci Kwestia rozmów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 21-07-2015, 09:25
elizjana elizjana is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Witam. Według mnie to bardzo dobry pomysł. Wspólnie można więcej i jeśli razem podejmiecie taką decyzję wróżę Wam sukces. W takim rodzinnym odchudzaniu plusem jest to, że wszyscy jecie to samo. Nie patrzysz, jak mąż wcina frytki, kiedy ty masz sałatę. Powodzenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 21-07-2015, 13:18
gterka gterka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Ciężka sprawa, żeby wszyscy się zaangażowali. Szczególnie jeśli nie rozumieją racji bytu. Warto jednak walczyć o zdrowe nawyki. Wsparcie rodziny w trakcie odchudzania jest bardzo ważne, ale nie wolno też mieć za złe, kiedy któryś członek się wyłamie i zje np. batonika.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 21-07-2015, 16:43
Lukrecjasz Lukrecjasz is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 4
Domyślnie

Nie ma, choć powinno mieć racje bytu:-) ale teoria często różni sie od praktyki... odchudzanie może poprawić nasze zdrowie seksualne. Badanie to dotyczyło kobiet, które w stosunkowo krótkim czasie (poprzez operację) straciły dużą ilość kilogramów. Można jednak powiedzieć, że nawet dłuższy proces na pewno poprawi jakość życia seksualnego. Oprócz tego smukła sylwetka, to zdrowy organizm. Pozbawiony nadmiaru tkanki tłuszczowej i zbyt dużej ilości cholesterolu jest on w stanie dużo lepiej funkcjonować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 11-09-2015, 13:17
colacao colacao is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 2
Domyślnie Wsparcie dla odchudzania :)

Mam koleżankę w Warszawie, która chciała zrzucić 10kg Imała się różnych diet , bez skutku. W końcu pomyślała, że może poszuka jakiejś dietetyczki ale jak się okazało diety do tanich nie należą a i za wizytę 100ke wywalić to tanio nie jest. Ale czego nie robi się dla zdrowia i wyglądu.

Przeglądając google, przypadkiem jednak natrafiła na stronę Usługi pielęgniarskie i pomyślała ,a może tam zapyta ,może pielęgniarki mają jakieś swoje sposoby na chudniecie I to był strzał w 10ke

Pielęgniarka jej podpowiedziała, aby zbadała się czy jej otyłość nie ma podłoża w jakiejś chorobie, a jeśli nie ma to po prostu niech zacznie liczyć kalorie i wskazała na program na androida dostępny w sklepie google Fatsecret. Program pomaga liczyć kalorie i ma dużo statystyk. W rok czasu koleżanka schudła 11kg . Rewelacja kasa zaoszczędzona i są efekty co najważniejsze. A i niespodzianka, że pielęgniarka poleciła jej program na telefon.

Ostatnio edytowane przez colacao : 11-09-2015 o 13:23.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 14-09-2015, 19:25
62miko 62miko is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 601
Domyślnie

Nie wiem czy cała rodzina będzie chciała się odchudzać. To raczej niewykonalne zadanie chyba że każdy chce się pozbyć nadprogramowych kilogramów. Możesz spróbowa Zacznij kupować zdrowe jedzenie np na http://zielonyspichlerz.pl/ i gotuj zdrowo dla wszystkich, zabieraj na spacery itd. Może po jakimś czasie pokochają aktywność.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 15-09-2015, 09:11
kikki kikki is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 3
Domyślnie

Jak ktoś ma samozaparcie to da radę z takim kalkulatorem i bez konkretnej diety.
Mnie wychodzi raz lepiej raz gorzej wspieram się Fitatu, fatsecret też przerabiałam, ale Fitatu jest polskie i czuje większą powinność do korzystania z rodzimego produktu :P
a te 11 kg to schudniete od jakiej wagi było?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:33.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.