kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 09-11-2015, 15:51
marzycielkazostendy marzycielkazostendy is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 632
Domyślnie Jak zmniejszyć widoczne zmarszczki?

Jakie zabiegi, z tych nieinwazyjnych pozwalają zmniejszyć widoczne zmarszczki?
Czy to da się jakoś zrobić?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 10-11-2015, 17:22
muszkieterka muszkieterka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 1 290
Domyślnie

Pewnie wielu doradziłoby jakiś botoks albo zastrzyki z kolagenu. Co właściwie nie jest takie złe.
Sama jednak raczej obawiałabym się takich zabiegów i też wolałabym coś nieinwazyjnego. Widziałam, że na przykład w tym gabinecie we Wrocławiu: http://www.wyspapiekna.pl/ robią peelingi z retinolem. Dzięki temu można trochę odmłodzić skórę, poprawić jej wygląd, kolor i napięcie.
Oczywiście warto sobie taki zabieg co jakiś czas powtórzyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 26-06-2016, 19:52
Alisson's Avatar
Alisson Alisson is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 21
Domyślnie

Oprócz zabiegów warto zainwestować w odpowiednia pielęgnację skóry i robić to regularnie. Ja używam serii kosmetyków przeciwzmarszczkowych i liftingujących Vichy Liftactiv Supreme codziennie rano i wieczorem i dzięki temu moje zmarszczki choć są, to nie są aż tak widoczne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 25-07-2016, 16:47
Leo Kadia Leo Kadia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 1
Domyślnie Vichy i zmarszczki

Liftactiv to dla młodszych kobiet, dla nieco starszych jest linia Neovadiol, która także jest skuteczna, u mnie widać wyraźna poprawę wyglądu skóry, ale stosuję kilka preparatów z tej linii w tym magistral i serum, jeśli któraś z was szuka czegoś na zmarszczki, w późniejszym wieku to polecam Neowadiol, ciekawa też jestem, czy któaś z was też używa Neowadiolu, bardzo wdzięczna będę za możliwość wymiany doświadczeń w tym zakresie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 10-08-2016, 23:58
Martas Martas is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 6
Domyślnie

Z zabiegów trudno mi coś doradzić, ale na temat pielęgnacji mogę sporo powiedzieć. Przede wszystkim trzeba pić dużo wody, dbać o zbilansowaną dietę, wysypiać się i unikać stresu (wiem, wiem, w dzisiejszych czasach graniczy to z cudem). Mnie pomogły dermokosmetyki marki vichy liftactiv supreme. zmniejszają widoczność zmarszczek i mają kojący wpływ na moją skórę, która wygląda na wypoczętą, nawet po całym pracowitym dniu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 14-08-2016, 13:50
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

A może warto pomyśleć o wypełnianiu zmarszczek kwas hialuronowym. Ale przed tym zabiegiem warto pomyśleć o kupnie http://naporost.pl/ Jest to krem znieczulający. Stosuje się go na pół godziny przed zabiegiem. Bardzo dobrze niweluje ból.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 03-09-2016, 22:55
karo karo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 714
Domyślnie

Też bym postawiła na jakieś wypełnianie ewentualnie poczytała o możliwych innych zabiegach. Na pewno są opisane na http://www.caffebabka.pl/, zawsze tam szukam informacji tego typu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 05-09-2016, 21:28
Malwik Malwik is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 10
Domyślnie

Ja stawiam na pielęgnację i szczerze polecam to każdej zastanawiającej się nad zabiegami kobiecie. Ja zaufałam marce Vichy a konkretnie linii Idealia. Używam serum, kremu na dzień i na noc i widzę poprawę stanu skóry - zmarszczki są wygładzone, skóra ujędrniona, odżywiona i zadbana. To moja inwestycja w siebie, z dala od nakłuwania, ostrzykiwania itp.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 12-09-2016, 15:26
marcelina21 marcelina21 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 16
Domyślnie

A czy co myślicie na temat medycyny estetycznej? Od dłuższego czasu chcę się zapisać na wypełnianie zmarszczek w Krakowie. Niedaleko mnie jest salon, który ma to w ofercie - http://zdrowatwarz.pl/medycyna-estet...szczek-krakow/. Czy któraś z was odważyła się na taki zabieg? Czy jesteście zadowolone z efektów
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 19-01-2017, 14:35
Matyylda Matyylda is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 583
Domyślnie

Sa rózne sposoby pozbycia się zmarszczek. Wcale nie trzeba decydowac się na operacje plastyczną - można bez pomocy skalpela poprawić wygląd skóry. Czytałam, że bardzo dobrze sprawdza sie zabieg wprowadzenia osocza. Mozna go wykonac w Salonie Twoje Zacisze http://www.twojezacisze.pl/oferta/ko...oplytkowe.html . Taki zabieg poprawia koloryt i napięcie skóry oraz ją odmładza.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:21.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.