kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 14-09-2017, 15:26
Mermagda0 Mermagda0 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 95
Domyślnie

Zdrowe odżywianie to super sprawa jednak jak zapewne wiecie jak już próbowaliscie kiedys sie za to wziac ze jest to bardzo czasochlonne. Przygotowywanie posilkow i jedzenie ich o wyznaczonych porach to istna masakra. Wiec moze warto postawić na catering dietetyczny? Firma www.kuźnia-zdrowia.pl specjalizuje sie m.in w tym. Jest to mega wygodna rzecz
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 15-09-2017, 12:01
oliwia oliwia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 650
Domyślnie

Ja ostatnio zaczęłam korzystać z suplementów diety, aby wzmocnić swój organizm. Są to przeważnie naturalne suplementy, które dobrze wpływają na organizm. Jeśli ktoś chciałby dowiedzieć się więcej o suplementach, które wzmocnią nasz organizm, to polecam odwiedzić tę stronę http://prasoweteksty.pl/suplementy-n...nie-organizmu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 15-09-2017, 17:13
ulKaa ulKaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 101
Domyślnie

suplementy to nie dla mnie. po ostatnich przebojach z moim żołądkiem po eksperymentach z suplementacją, odstawilam wszystko co mogloby miec odwrotny wplyw na moj organizm. Postawilam po prostu na zbilansowana diete i uderzylam najpierw do dietetyka, a pozniej z racji tego ze nie mam czasu gotowac - korzystam z cateringu dietetycznego macro bios bar
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 20-09-2017, 09:42
ladyshin ladyshin is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 31
Domyślnie

dobre jest siemmie lniane mielone co raz do wypicia, ja stosuję tak 2 razy w tygodniu i widzę efekty, nie jestem już taka napchana, najlepiej rano sobie wypić. Ostatnio w kuchninawidelcu kupowałam taki bidon i pojemniki na jedzenie takie z wydzielonymi częściami to zrobiłam sobie taki tydzień oczyszczania i brałam orzechy, jogurt, sałatki, takie zdrowe jedzenie i naprawdę czuję się lepiej i lżej. Trzeba co jakiś czas oczyścić organizm.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 22-09-2017, 20:43
moniś12 moniś12 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 341
Domyślnie

ja też nie jestem za suplementacją... lepiej postawić na sprawdzone metody. lepiej o prostu wykluczyc z codziennego jadłospisu to co dodaje nam zbedne kg... ja jeszcze 4 msce temu myslalam ze nie dam rady bez słodyczy, ale są pfrzecież i słodycze w zdrowej wersji! robiłam w ubiegłym tygodniu muffiny na jaglance na imieniny męża i przyznam że sama nie spodziewałam się że wyjdą takie smaczne. Bałam się troche wytrawnej wersji deseru, ale zabrakło muffinek juz po godzinie! Przepis brałam stąd http://obk.pl/nie-mozesz-odmowic-sob...rowe-slodycze/ naprawde wszystko się da - trzeba tylko troszeczkę sie wysilic
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 25-09-2017, 22:37
Faktynki Faktynki is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 4
Domyślnie

Ja staram się wybierać zdrowe produkty, najlepiej ekologiczne albo chociaż takie, których znam źródło pochodzenia. Dania przygotowuję sama i nigdy nie kupuje gotowych i wysoko przetworzonych potraw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 26-09-2017, 01:29
Stypendium Stypendium is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 4
Domyślnie

Zdrowe odżywianie to super sprawa jednak jak zapewne wiecie jak już próbowaliście kiedyś się za to wziąć ze jest to bardzo czasochłonne. Przygotowywanie posiłków i jedzenie ich o wyznaczonych porach to istna masakra
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 26-09-2017, 13:51
Sloweniec Mężczyzna Sloweniec is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 4
Domyślnie

Moim zdaniem warto skorzystać z usług dietetyka. Taki specjalista dobierze dla nas indywidualną dietę. Warto rzucić okiem na ranking dietetyków
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 27-09-2017, 09:35
Beata Wilkowska Beata Wilkowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 244
Domyślnie

A może w ogóle wyzbyć się mięsa?
Jest milion szkół, ja uważam, że zróżnicowana dieta i ruch to podstawa.
Istnieją produkty, które przyspieszają odchudzanie, a także metabolizm.
Ja się zaopatruję w żywność ekologiczną w sklepie internetowym Zielony Spichlerz https://zielonyspichlerz.pl. Mają wiele fajnych i zdrowych produktów
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 27-09-2017, 22:34
kobietka_10 kobietka_10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 601
Domyślnie

zdrowe odżywianie warto wspomagać suplementami. Np dzieci, ciężko jest zmusić je żeby jadły konkretne produkty, dajmy na to z żelazem. A jest dostępny na rynku dicofer, który świetnie uzupełnia braki tego minerału w organizmie. Więc śmiało można sobie nim pomagać
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:32.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.