kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 22-11-2018, 11:26
kizomba kizomba is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 652
Domyślnie

Nie jest to zbyt łatwe, może stopniowe rzucanie pomoże?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 14-04-2019, 17:47
janusia7 janusia7 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 117
Domyślnie

Noo palenie warto wyeliminować, wy nie macie pojęcia jakie ja mam próby wątrobowe złe przez palenie papierosów alt i asp wyszedł podwyższony o kilkanaście jednostek, dobrze, ze zrobiłam te badania w diagnostyce droga do zdrowia, bo przynajmniej mam pretekst żeby rzucić palenie

Ostatnio edytowane przez janusia7 : 17-04-2019 o 08:08.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 22-04-2019, 12:00
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Najlepiej chyba tak z dnia na dzień rzucić palenie i po prostu do tego nie wracać, ale wiem, że nie jest to łatwe. Możemy być nawet rozdrażnieni, bo będzie nam brakować palenia. Tu http://www.ekademia.pl/kurs/hipnozamp3 można znaleźć hipnozę, która pozwala się odprężać i nastraja nasz mózg, dzięki czemu będzie łatwiej chudnąć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 28-04-2019, 21:55
jollomika jollomika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 495
Domyślnie

Od siebie mogę dodać, że jeśli chcecie skutecznie skończyć z tym ohydnym nałogiem najlepiej będzie jeśli sprawdzicie tą stronę https://allencarr.pl/o-metodzie/ . Opisana jest tutaj bardzo skuteczna i polecana przez wiele osób metoda, która może wam w tym pomóc
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 27-09-2019, 17:39
Irga94 Irga94 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 4
Domyślnie

Ja przez lata paliłam, potem rzuciłam pod wpływem impulsu, ale kaszel palacza mi został na długo i musiałam się leczyć. Na szczęście trafiłam na świetnego pulmonologa w Łodzi, każdemu polecam https://www.adamantczak.pl/, złoty człowiek i wspaniały lekarz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 11-12-2019, 19:12
Matyylda Matyylda is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 586
Domyślnie

ja wiem, ze niektórym może się wydawać, że nie da się rzucic fajek ale to nie prawda. Ja niedawno kupiłam sobie takie tabletki recigar, które pomagają w rzucaniu palenia. Już od pierwszej tabletki odechciało mi się palić bo tabletki zmniejzają głód nikotynowy. Poza tym ogólnie jakoś straciłam ochote na papierosy wiec widac, że skutecznie działają
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 20-03-2020, 17:13
Gourmet Gourmet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 083
Domyślnie

Podobno powinno się stopniowo rzucać palenie. Ja w ten sposób nie potrafiłam, rzuciłam z dnia na dzień. Będzie już z 14 lat. Uniknęłam przynajmniej chorób płuc, przynajmniej na tę chwilę. Ale w mojej rodzinie jest kilka przypadków choroby o nazwie POCHP. To już niestety choroba przewlekła. Bardzo dobre leczenie potrafi wprowadzić profesor Antczak pulmonolog Łódź https://www.adamantczak.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 09-04-2020, 10:46
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 230
Domyślnie

Wszystko da się zrobić - trzeba tylko chcieć. Możecie także poczytać więcej o kursie rzucania palenia. Taki kurs znajdziecie na stronie internetowej https://reset33.pl/. Uważam, że to ciekawe podejście do sprawy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 09-04-2020, 20:50
arjana arjana is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 102
Domyślnie

Możesz powiedzieć jak u Ciebie wyglądało rzucenia palenia z tym recigarem? Widziałam, że jet na bazie cytyzyny, podobno jest to skuteczna substancja przy walce z nałogiem, hamuje głód nikotynowy.Czy po tym miessiąciu prawie brania tych tablek nie kusiło cie juz zeby zapalić?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 14-04-2020, 05:25
karioka karioka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 97
Domyślnie

Mi stopniowe rzucanie palenia nie pomagało bo w końcu i tak tych papierosów zaczynałam palić więcej. jakoś tak w sobie się zawzięłam i zaczełam brać tabletki recigar, podczas brania tabletek moja ochota na papierosa, z każdym dniem coraz mniej o nich myślałam, aż zupełnie przestałam o tym myśleć. Od kuracji minął ponad miesiąc i myślę, że z paleniem pożegnałam się na zawsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:15.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.