kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 07-05-2015, 13:30
Sandie1445 Sandie1445 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 11
Domyślnie Współpraca z inną firmą

Prowadzimy z mężem firmę zajmującą się transportem zdrowej ekologicznej żywności do sąsiednich krajów. Nie jest to duża firma, więc bardzo boimy się konkurencji. W pewnym stopniu wybawieniem może być współpraca transportowa z inną, większą firmą, na rzecz której wykonywalibyśmy nasze usługi. Problem w tym, że musielibyśmy oddać kontakty do naszych dostawców. Poza tym dostawalibyśmy oczywiście tylko część tego co zarobimy, bo reszta szła by do wspólnej kasy. Uważacie, że taka wspólpraca ma w ogóle sens i warto o czymś takim myśleć?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 11-05-2015, 23:27
ida2015 ida2015 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 9
Domyślnie

Cześć. Współpraca z dużą firmą może być bardzo opłacalna. jednak czasem może się skończyć dla małej firmy niewchłonięciem i przejęciem. Musisz z mężem wskazać wszystkie ZA i PRZECIW. To może być dla was bardzo dobre finansowo, jednak co będzie jak już nie będziecie chcieli współpracować z taką firmą? Poczytaj o propozycjach takiej współpracy np tutaj http://www.hussar-gruppa.com/wspolpraca/.

Ostatnio edytowane przez ida2015 : 06-07-2015 o 11:36.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 12-05-2015, 10:17
LUCIANO91 LUCIANO91 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 10
Domyślnie

Moim zdaniem lepiej się nie pakować w taką współpracę. Może to się skończyć w ten sposób, że podacie im swoje wszystkie kontakty, a oni potem je przejmą i was wyrolują, bo już nie będą mieli z tej współpracy więcej korzyści. A raczej nie podadzą Wam swoim sztuczek i listy klientów, z którymi sami współpracują. Lepiej robić to powoli, ale samemu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 12-05-2015, 10:36
Sandie1445 Sandie1445 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 11
Domyślnie

Jak widzę zdania są podzielone... My właśnie też nie wiemy co robić. Jedni nam mówią, że to duża szansa, że nasza firma i tak od dłuższego czasu się nie rozwija... z drugiej strony po prostu staniemy się pracownikami innej firmy, a nie właścicielami. Po prostu będziemy mieli mniej do gadania. Chociaż wszystko oczywiście zalezy od tego jakąś umowę podpiszemy i jakie warunki uda nam się wynegocjować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 13-05-2015, 12:11
netcezaryna1934 netcezaryna1934 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 9
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sandie1445
Jak widzę zdania są podzielone... My właśnie też nie wiemy co robić. Jedni nam mówią, że to duża szansa, że nasza firma i tak od dłuższego czasu się nie rozwija... z drugiej strony po prostu staniemy się pracownikami innej firmy, a nie właścicielami. Po prostu będziemy mieli mniej do gadania. Chociaż wszystko oczywiście zalezy od tego jakąś umowę podpiszemy i jakie warunki uda nam się wynegocjować.
Być właścicielem, a być pracownikiem to uwierzcie mi, że jest to bardzo duża różnica, bo faktycznie nie ma się nic do gadania;/ Oczywiście, jeżeli jesteście na etapie upadku możecie się zastanowić nad współpracą z inną firmą, ale pamiętajcie, by tak skonstruować umowę, by była ona korzystna dla Was Może warto rozważyć też inne rozwiązania i pomyśleć nad reanimacją firmy?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 16-06-2016, 21:27
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Ja bym została na Twoim miejscu przy własnym transporcie, bo operacja o której mówisz może być ryzykowna. Mam pyta ie czy według ciebie śledzenie samochodów przydaje się przy prowadzeniu firmy transportowej? Bo ja zastanawiam się nad takim monitoringiem gps, który by poniekąd kontrolował pracowników.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 21-06-2016, 10:48
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Współpraca z inną firmą jest kluczowa w prawidłowych rozwojem naszego przedsiębiorstwa. Obecnie współpracuje z paroma dużymi firmami a obecnie nawiązuje kontakt z jedną która wypuszcza na rynek różne benefity związane z motywacją pracownika. Planuję na święta zapewnić każdemu mojego pracownikowi http://www.edenred.pl/pl/karty-podar...ket-dla-ciebie Ta karta szybko wyparła tradycyjny bon podarunkowy. Pracownik sam sobie wybiera gdzie chce wydać pieniądze z karty. Myślę aby każdemu dać po 500zł Co o tym sądzicie ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 13-08-2016, 10:19
ritabra ritabra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 486
Domyślnie

Jeżeli wam się to opłaca to dlaczego nie Jak już mowa o firmach to gdzie kupowaliście swoje kasy fiskalne? Bo mnie bardzo interesuje ich http://it.netrix.com.pl/lublin oferta bo jest bardzo atraakcyjna. Znacie tą firmę ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 06-12-2018, 09:42
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Myślę że powiniście zapoznać się z tą ofertą https://teagle.io/ Zainstalowanie systemu instalacji Teagle pomoże wam na kontrole pracowników, obnizenie kosztów zużycia paliwa. Proponowane rozwiązania są bardzo inowacyjne i pozwalaja firmie na znaczne oszczędności.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 06-12-2018, 13:45
kalkaaaa's Avatar
kalkaaaa kalkaaaa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 5
Domyślnie

Mam to samo zdanie co mój poprzedni. Nic dodać i nic ująć.
__________________
Chwiejną i zmienną jest zawsze kobieta.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:35.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.