kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 28-07-2015, 06:42
Kaśka's Avatar
Kaśka Kaśka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Posty: 347
Domyślnie Jaki zabieg na żylaki w Gdańsku

Może ktoś tutaj jest z Gdańska? Czy orientujecie się może jakie skuteczne zabiegi usuwania żylaków są tam obecnie wykonywane? Na co warto jest się zapisać?
__________________
Ty jesteś wiedźminem anachronicznym, a ja wiedźminem nowoczesnym, idącym z duchem czasu. Dlatego ty wkrótce będziesz bezrobotny, a ja będę prosperował. Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie już na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 28-07-2015, 07:29
Maniulka's Avatar
Maniulka Maniulka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 118
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kaśka
Może ktoś tutaj jest z Gdańska? Czy orientujecie się może jakie skuteczne zabiegi usuwania żylaków są tam obecnie wykonywane? Na co warto jest się zapisać?

Moja mama jakiś czas temu zdecydowałam sie na skleroterapię. Polecił to jej lekarz. Jest bardzo zadowolona.Zabieg nie był bolesny a dał bardzo dobre efekty. Polega on na ostrzykiwaniu zmienionych miejsc specjalnym płynem, który je potem zamyka.
Jest pacjentką pana Jacka Konczalskiego. Tutaj znajdziesz do niego kontakt:
http://lifemedica.pl/lekarze/przemys...ek-konczalski/

Pracuje w centrum medycznym Lifemedica na Marii Curie Skłodowskiej. Tuż przy uniwersytecie medycznym. Bardzo dobry lekarz, obecnie jest jego pacjentem osoba z mojej bliskiej rodziny i jest bardzo zadowolona z opieki.
Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 28-07-2015, 11:08
funri funri is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 395
Domyślnie

Też słyszałem, że to jest dobry lekarz
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 22-11-2015, 13:21
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

Żylaki to naprawdę paskudny problem. Niestety, u mnie w rodzinie większość kobiet ma z nimi problemy i obawiam się, że mnie też to dopadnie.
Póki co staram się przed tym zabezpieczyć, tak jak mogę. Czytam jak wygląda zakrzepica żył powierzchownych, jakie ma objawy i co można zrobić, żeby spowolnić rozwój choroby.

Ostatnio edytowane przez zulma : 23-11-2015 o 20:13.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 05-02-2017, 21:08
Paya Paya is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 207
Domyślnie

Też mam problem z żylakami i naprawdę mam już tego dosyć. Problem w tym, że mam pracę w której trzeba czasem trochę postać i przez to stan moich nóg jeszcze się pogarsza. Próbowałam jakichś tabletek na zmęczone nogi, ale nie było różnicy. Teraz chcę jeszcze spróbować kremów konkretnie dedykowanych na żylaki, może akurat coś pomogą. Słyszałam o kremie VARIVE, który jest polecany przez specjalistów http://varive.pl/. Mam nadzieję, że faktycznie tak jak zapewniają, ukoi ten ból i pomoże pozbyć się żylaków.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 06-02-2017, 10:46
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Ja też mam z nimi coraz większe problemy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 14-12-2019, 17:07
Krygierowa31 Krygierowa31 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 541
Domyślnie

A rajstopy uciskowe na żylaki pomagają?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 19-12-2019, 19:25
Kandice's Avatar
Kandice Mężczyzna Kandice is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 115
Domyślnie

Kompletnie nie wiem gdzie takie zabiegi można zrobić. Ale w Gdańsku jest mnóstwo dobrych klinik.
__________________
Są takie rzeczy, które bez względu na to, jak bardzo ich pragniemy, nie mogą się wydarzyć
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 21-12-2019, 21:04
Kiruehd32 Kiruehd32 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2019
Posty: 1
Domyślnie

jak wygląda zabieg?
-
hotel SPA mazowieckie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 08-01-2020, 22:26
muuzkowa muuzkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 537
Domyślnie

Cytat:
Napisał Krygierowa31
A rajstopy uciskowe na żylaki pomagają?

Z tego co się orientuje to noszenie pończoch czy rajstop uciskowych takich jak tutaj: https://venoflex.pl/produkt/ponczochy-meskie-elegance/? jest pomocne w leczeniu żylaków kończyn dolnych. Nie dotyczy mnie ten problem i mam nadzieje, że nigdy nie będzie, ale kilka artykułów na ten temat czytałem i wiem, że lekarze często polecają noszenie tego rodzaju bielizny uciskowej. Zdrowie jest najważniejsze więc musimy o nie dbać jak tylko możemy!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:58.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.