kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #181  
Stary 19-08-2020, 23:18
koko25 koko25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1 510
Domyślnie

Jak założysz firmę zwłaszcza usługową lub produkcyjną to będziesz potrzebować sprężarkę a taką dostaniesz tutaj https://www.almig.pl/ Nie tylko jest to najwyższa niemiecka jakość ale także atrakcyjna cena i nie tylko wchodzi opcja zakupu ale także najmu. Polecam skorzystać bo naprawdę warto stawiać na jakość.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #182  
Stary 21-08-2020, 12:21
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 489
Domyślnie

Jak chcesz kupić facetowi naprawdę dobry prezent to polecam Ci sie zainteresować modelem laptopa jakim jest https://itnes.pl/projektory/projektory-asus/ Jest to idealny prezent dla towarzysza twojego życia. Na pewno bedzie bardzo zadowolony jak go tak obdarujesz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #183  
Stary 21-08-2020, 19:39
malinka01 malinka01 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 451
Domyślnie

Ja miałam bardzo fajny pomysł na własną firmę ale jednak żeby założyć taką firmę i jeszcze sprawić by wszystko świetnie szło to jednak nie da się tego wszystkiego samemu ogarnąć. Na pewno musiałam zatrudnić księgową ale także z czasem potrzebowałam pomocy prawnej. Teraz skontaktuję się z kancelarią adwokacką Wojas Pawlak co ma dla mnie mnóstwo plusów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #184  
Stary 26-10-2020, 09:56
janeczka84 janeczka84 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 402
Domyślnie

A możecie mi podpowiedzieć jakie są obecne zasady archiwizacji dokumentów tak, abym nie popełniła błędu i przestępstwa, bo wiem, że przepisy prawne się w tych przepisach zmieniły.
__________________
Wszystko o rodzicielstwie w jednym miejscu - http://www.raczkujemy.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #185  
Stary 26-10-2020, 11:32
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 489
Domyślnie

Jeżeli rozglądacie się za odpowiednim sprzętem do pracy to polecam wam zajrzeć na stronę http://www.bielsko.biala.pl/aktualno...sie-w-biznesie Jest to bardzo dobre miejsce żeby dowiedzieć się na jakie laptopy warto teraz postawić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #186  
Stary 03-11-2020, 21:59
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

Też mam w planach otwarcie firmy. Właśnie szukam najlepszych programów do księgowości. Dzisiaj trafiłam na darmowy program do jpk jpk i zastanawiam się nad wprowadzeniem tego programu. Słyszałam wiele pozytywnych opinii na jego temat i jestem ciekawa czy sprawdzi się w naszej firmie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #187  
Stary 04-11-2020, 14:25
kayden44 Mężczyzna kayden44 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 4
Domyślnie

Założenie firmy wymaga dużej motywacji do działania, kontroli wszystkich procesów i umiejętności zarządczych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #188  
Stary 05-11-2020, 10:50
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

To prawda, przy czym zdecydowanie dobrym pomysłem będzie sięgniecie po tak innowacyjne rozwiązania jak dane w chmurze . Dzięki takiej opcji możemy przechowywać i przetwarzać informacje w bezpiecznym środowisku, co zdecydowanie wpłynie na efektywność naszej pracy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #189  
Stary 18-05-2021, 09:08
jadzia91 jadzia91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 204
Domyślnie

Jeśli wasza działalność będzie opierała się na branży przemysłowej, to z pewnością warto wziąć pod uwagę zainwestowanie w kompresor łopatkowy. Jest on bardzo mały i nie zajmuje dużej ilości miejsca. Dodatkowo generują one niski poziom hałasu ok. 65-75 dB dzięki czemu mogą być ulokowane nawet w miejscu wykorzystania sprężonego powietrza na hali produkcyjnej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #190  
Stary 18-05-2021, 14:02
hanna7 hanna7 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 586
Domyślnie

Jeśli chodzi o prowadzenie biura to warto też wiedzieć, gdzie najlepiej je wyposażyć. Bardzo dobrą ofertę ma na przykład biurowy sklep internetowy Biurfan: https://www.biurfan.pl/artykuly-kreslarskie-cat-276 . Zakupy online są obecnie bardzo wygodną i bezpieczną formą zakupów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:12.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.