kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 05-10-2019, 22:36
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 414
Domyślnie

Znalezienie odpowiedniej pralki czasem wiąże się z naprawdę sporym problem i sprawdzaniem różnych rzeczy, ale musicie uwierzyć, że wybór jest ogromny, a każda pralka czasem ma inne dodatkowe funkcje. Myślę, że te świetne propozycje możecie znaleźć na stronie https://www.oleole.pl/pralki,_Amica.bhtml Teraz nawet takie sprzęty zamawia się online.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 17-10-2019, 09:13
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Super jest Electrolux PerfectCare 800, mam ją u siebie i nie zamieniłabym na żadną inną pralkę Ma wiele świetnych funkcji, między innymi program trwający 59 minut. Koniecznie poczytajcie o niej więcej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 21-10-2019, 10:48
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie

W naszym domu absolutnym hitem jest Pralka PerfectCare 700 z systemem SteamCare . Szukaliśmy dość długo odpowiedniego modelu na szczęście zdecydowaliśmy sie na ten i jestem mega zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 13-11-2019, 11:44
Grazynka105 Grazynka105 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 364
Domyślnie

Też ostatnio polowałam na jakąś porządną pralkę i nawet nie jestem w stanie zliczyć, ile ofert przejrzałam zanim dokonałam ostatecznej decyzji, którą zresztą konsultowałam z paroma osobami – jak ja coś kupuję, to muszę mieć pewność, że będzie to dobry zakup . Nabyłam pralko suszarkę Beko, konkretnie to taki model: https://redcoon.pl/duze-agd/pralko-s...o-htv8733xs0-1 i naprawdę nie jestem w stanie wysłowić, jak bardzo jestem zadowolona z niej – w porównaniu do mojej starej pralki to normalnie niebo a ziemia!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 19-11-2019, 16:39
alina83 alina83 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 580
Domyślnie

Teraz pralki bardzo szybko się psują. Sprawdźcie sobie ten namiar http://naprawapralekursynow.pl/ To świetny specjalista od naprawy pralek, przyjechał do nas i migiem uwinął się z naprawą a przy tym wcale nie wziął dużo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 19-11-2019, 22:01
Salina Salina is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 4
Domyślnie

Ja mam pralkę whirpool i odpukać - jeszcze nigdy się nie zepsuła, a mam ją 6 lat
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 29-11-2019, 12:25
Marika00 Marika00 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 613
Domyślnie

Też wybrałam electrolux i jestem bardzo zadowolona z tego wyboru. Mam model perfect care 700. Przede wszystkim pranie wychodzi bez zagnieceń a to dla mnie ważne bo nienawidzę prasować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 30-09-2020, 15:01
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie

Jesteśmy świeżo po remoncie łazienki i uwielbiam teraz spędzać tam czas Ale to, że łazienka jest piękna, to jedno. W końcu mam swoją wymarzoną pralkę - Electrolux, z serii PerfectCare z systemem, który automatycznie dostosowuje czas trwania programu do wielkości ładunku - dzięki temu oszczędza się wodę i energię
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 15-11-2020, 20:17
Sylwia93 Sylwia93 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2020
Posty: 99
Domyślnie

Niedawno zepsuła mi się pralka i miałam spory problem ze znalezieniem odpowiedniej bo mam dość małą łazienkę. W sklepie nie było żadnej, która rozmiarowo by pasowała więc postanowiłam poszukać w Internecie. Okazało się, że na stronie https://www.taniomania.pl/t/tanie-pralki jest mnóstwo ciekawych ofert a co najważniejsze, pralki były sporo tańsze od tych w sklepach stacjonarnych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 25-11-2020, 09:55
hanna7 hanna7 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 574
Domyślnie

Ja też mam electroluxa. Zdecydowałam się na model perfect care po tym jak przeczytałam dobre opinie na temat tej pralki w internecie. Muszę przyznać, że się nie zawiodłam. Jestem z niej bardzo zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:14.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.