kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 29-11-2020, 00:00
witolek witolek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 305
Domyślnie

Moim zdaniem reklama w internecie to obowiązek, ale aby sobie nie zaszkodzić, warto by działali tu ludzie z doświadczeniem i wiedzą. Takie osoby polecono mi z http://cotojestcontentmarketing.pl gdzie miałem działania marketingowe, głównie przez świetne teksty eksperckie umieszczane na blogu tematycznym. Oczywiście było tam kilka sprytnych odnośników do mnie, co wpływa na zainteresowanie moją firmą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 29-11-2020, 11:07
bwolf Mężczyzna bwolf is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 4
Domyślnie

Reklama w internecie jest dobrym wyborem, zwiększa rozpoznawalność przedsiębiorstwa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 30-11-2020, 20:03
smordka smordka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 355
Domyślnie

Wiadomo, że teraz wizerunek swojej firmy kreuje się w internecie. Warto o tym pomyśleć i podjąć takie działania. Sporo słyszałam też, że pomagają specjalne firmy w rozwijaniu biznesu. Tutaj http://eyyam.pl/ znajdziecie doświadczonych specjalistów, którzy zajmują się marketingiem i budowaniem relacji z partnerami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 11-12-2020, 09:34
rafello rafello is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 1
Domyślnie

No dobra to jeśli mielibyście wybrać pozycjonowanie wrocław i tych okolic to gdzie sie warto zwrocic? Prowadze biznes i potrzebuje troche wiecej rozpoznawalnosci w sieci. Z gory dziekuje za porady.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 11-12-2020, 16:34
price.jordy's Avatar
price.jordy price.jordy is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 4
Domyślnie

Warto skorzystać z agencji marketingowej, która ma na swoim koncie wielkich klientów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 17-12-2020, 11:02
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 042
Domyślnie

A jak pozycjonowanie stron gdańsk to gdzie sie zglosic? zalezy mi na jakosci. place za efekty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 18-12-2020, 19:02
karmia karmia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 347
Domyślnie

Tafa forma reklamy to wręcz początek udanej działalności, by zrobić sobie grunt pod biznes. Dobra agencja jak http://primaverapr.pl/ którą polecam osobiście, potrafi zbudować solidny wizerunek firmy, a to ułatwia w podjęciu decyzji zakupowej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 23-12-2020, 21:11
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 975
Domyślnie

W przypadku poszukiwań dobrej firmy zajmującej się działaniami reklamowymi, jak - lajki na fb to warto zwrócić uwagę na InstaStories.pl którzy akurat w tym zakresie są bardzo skuteczni. Jednocześnie obsługa miła i realizacja przeprowadzona w pełni profesjonalnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 28-12-2020, 10:45
ElenaRago ElenaRago is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 4
Domyślnie

Podstawą reklamy w Internecie powinno być pozycjonowanie, change my mind A tak serio, to jest to jedno z najważniejszych narzędzi marketingu w Internecie. Warto dowiadywać się nowych rzeczy i trendów w tym temacie, np. ze stron takich jak ta https://lepszymarketing.pl/pozycjono...kie-long-tail/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 03-01-2021, 12:09
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 631
Domyślnie

Myślę, że warto abyście się również zastanowili co nagrywać na youtube by się wybić jeżeli zależy Wam na świetnych efektach, dobrych zasięgach, ale również zarobkach z reklam. Pozdrawiam serdecznie!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:05.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.