kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 16-07-2020, 09:21
ridi123 ridi123 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2020
Posty: 57
Domyślnie Dezynfekcja

Hejka
Korzystał ktoś może kiedyś z usuwanie pluskiew kraków? Mam ostatnio problem z insektami i nie wiem czy warto zwrócić się do nich. Dajcie znać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 18-09-2020, 08:55
Iwo0022 Mężczyzna Iwo0022 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 1
Domyślnie

Nigdy nie usuwałam pluskiew, ale może firma dezynsekująca C pomoże. Raczej ciężko poradzić sobie z tym samodzielnie. Myśle, że Dezynsekcja Łódź może Ci się spodobać, ponieważ mają sporo ciekawych usług a ceny nie są wcale wygórowane.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 06-10-2020, 11:20
Domi88 Domi88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 313
Domyślnie

Oj chyba autor wątku nieco pomylił pojęcia w temacie . Przy czym jeżeli zależy nam na skutecznej dezynfekcji, warto zwrócić uwagę na ofertę, jaką posiada ten producent lamp . Znajdziemy tutaj bowiem bardzo różne propozycje, które skutecznie unieszkodliwiają bakterię i to zarówno jeżeli chodzi o zakłady pracy, jak i np. domowy użytek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 20-10-2020, 17:27
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 514
Domyślnie

teraz warto zadbac o dezynfekcje ze wzgledu na wirusa, my nawet zamowilismy takie sprawdzone srodki od https://anti-covid19.com/ mnie bardzo denerwowal ten zapach alkoholu wszedzie wiec postawilismy na bezwonne pianki i sa super
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 02-11-2020, 11:20
Matyylda Matyylda is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 583
Domyślnie

Myślę, że warto zadbać o to, by wszystkie powierzchnie w domu były co jakiś czas dezynfekowane. Tak naprawdę nie trzeba wzywać żadnej ekipy od dezynfekcji, bo można ją przeprowadzić samemu przy użyciu sprayu EpidAir https://epidair.com/ . Sprawy jest dostępny w 3 wersjach zapachowych, więc nie tylko oczyszcza powierzchnie z bakterii i wirusów ale też pozostawia ładny zapach. Po użyciu sprayu powierzchnie są suche, nie trzeba ich już dodatkowo wycierać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 03-12-2020, 14:15
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

Jeśli chodzi o dezynfekcję pomieszczeń, to ja słyszałam, że bardzo dobrze sprawdzają się również tak zwane lampy bakteriobójcze. Osobiście widziałam juz takie urządzenia w różnych miejscach, między innymi w przychodniach lekarskich.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 03-12-2020, 14:20
ashog ashog is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 2
Domyślnie

siemka witam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 03-12-2020, 17:21
zhayes's Avatar
zhayes zhayes is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 4
Domyślnie

Na pewno chciałabym zamówić z sieci więcej sztuk żelu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 18-12-2020, 09:57
Agusiek55 Agusiek55 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 106
Domyślnie

Ja to mam w aucie taki mały płyn, sama robiłam ze spirytusu. To super się sprawdza, akurat dużo jeżdżę samochodem, więc płyn się przydaje. Też na pewno zauważyliście, że w sklepach, firmach, placówkach samorządowych są dozowniki płynu dezynfekcyjnego. Firmy muszą o to zadbać. Znalazłam tak do naszej AeroCare od http://olleclean.pl/ Fajny design, nie zajmuje dużo miejsca i przede wszystkim jest to dezynfekcja bezdotykowa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 10-01-2021, 21:13
Strelka Strelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 154
Domyślnie

Z pewnością sklep internetowy https://ozonatory.eu bardzo dobrze się sprawdzi jeżeli chodzi o dezynfekcje. W tym miejscu będziecie mogli kupić oczyszczacze powietrza, ozonatory w dobrej cenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:46.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.