kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 23-12-2020, 11:12
chine chine is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 40
Domyślnie

Dużo pracuję i mało śpię, więc u mnie podstawą są kremy na cienie pod oczami. Mam suchą cerę, więc do twarzy stosuje zawsze nawilżające kosmetyki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 27-12-2020, 14:04
Majka3008 Majka3008 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 333
Domyślnie

Ja używam serii Hydro z Novaclear. kosmetyki dają przyjemne nawilżenie, działają łagodząco i wygładzająco
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 27-12-2020, 22:40
Zdzisia Zdzisia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 40
Domyślnie

Dla mnie podstawa to dobry krem - ostatnio za namową koleżanki przerzuciłam się na koreańskie kosmetyki i jestem zachwycona Szczególnie przypadł mi do gustu krem ze śluzem ślimaka od Mizon z Notino. Jest rewelacyjny!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 03-01-2021, 14:51
AlfredHistow Mężczyzna AlfredHistow is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 4
Domyślnie

Wiem, że moja żona używa naprawdę bardzo dużej ilości różnych kosmetyków. W sumie nigdy nie myślałem, że tego może być aż tyle. Nie tak dawno domówiła sobie jeszcze bazę pod makijaż https://www.wizazsklep.pl/359-bazy-pod-pomadki. Ciekawa sprawa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 11-01-2021, 02:23
Magenta Magenta is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 419
Domyślnie

Ja wam mogę doradzić super krem ze śluzem ślimaka. Bardzo go lubię, bo fajnie regeneruje, ujędrnia i nawilża skórę, moja cera bardzo go docenia. Krem kupuję najczęściej online w tym sklepie https://pozdrowie24.pl/sklep/produkt...m_slimaka_50ml bo mają tu sporo innych fajnych kosmetyków, ziół i suplementów, więc zawsze coś przydatnego tu sobie znajdę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 12-01-2021, 20:28
Sylwia93 Sylwia93 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2020
Posty: 99
Domyślnie

Jeżeli chodzi o makijaż to od wielu lat stosuję wyłącznie markę Astor. Jestem wielką fanką podkładu https://www.taniomania.pl/t/astor-perfect-stay-100 . Jak dla mnie jest bezkonkurencyjny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 12-01-2021, 22:37
MISIA1993 MISIA1993 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 4
Domyślnie

Ja stosuje naturalne Kosmetyki konopne i jestem bardzo zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 22-01-2021, 12:52
mlodaja mlodaja is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 10
Domyślnie

krem z drzewa sandalowego naprzeminnie z seria REISHI od orientany no i koniecznie ich maseczki glow!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 23-01-2021, 10:34
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie

Obecnie jeśli chodzi wybór kosmetyków, to jest on ogromny. Dodatkowo Polska jest zagłębiem kosmetyków i kosmetyków naturalnych. Bardzo dużo marek kosmetyków powstało w ostatnich latach. jednak jeśli chodzi o pielęgnacje, to każdy z nas musi dopasować kosmetyk do naszej cery. Trzeba testować. Na perlanegra.pl również jest spory wybór kosmetyków na bazie naturalnych składników. Więc można zobaczyć a być może coś uda nam się dopasować do naszej cery.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 23-01-2021, 22:06
Amelka123 Amelka123 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 17
Domyślnie

Ja ostatnio eksperymentuje z koreańskimi. W moje ulubionej drogerii jest ich strasznie duży wybór więc tak sobie powoli testuję i jak na razie jestem bardzo zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:25.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.