kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #61  
Stary 23-12-2017, 10:56
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 173
Domyślnie

Dokładnie, dobry wykonawca zawsze jest mile widziany
Odpowiedź z Cytowaniem
  #62  
Stary 25-12-2017, 15:51
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Trzeba wszystko dobrze zaplanować i budowa domu szybko wam minie. Ciekawe rozwiązania i porady znajdziecie w tym blogu https://www.mgprojekt.com.pl/blog/ Warto wcześniej zaplanować, jak będzie wyglądał wasz dom i zastosować najlepsze rozwiązania. Na tej stronie znajdziecie ciekawe rady fachowców.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63  
Stary 27-12-2017, 07:54
Beata Wilkowska Beata Wilkowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 244
Domyślnie

Nie a dlaczego , ważne żeby firma remontowo-budowlana była bardzo solidna i dobra , ja juz swojej nie pamietam, byłem bardzo zadowolony. Musiałem ostatnio wymienić u siebie dach i tamta firma mi poleciła http://www.safanow.pl/ (Szczecin).
Odpowiedź z Cytowaniem
  #64  
Stary 28-12-2017, 20:42
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 555
Domyślnie

Zgadza się najlepiej wybierać firmy solidne i rzetelne, które wykonują dobrą robotę chociażby takie jak na przykład ta http://www.czystyzysk.eu . Zajmują się sprzedażą,doradztwem oraz montażem w zakresie szamba, przydomowej oczyszczalni ścieków czy biologicznej. Moja siostra korzystała z ich usług i była naprawdę zadowolona, ponieważ wszystko przebiegło naprawdę pomyślnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65  
Stary 03-01-2018, 09:52
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Dom...

Budowy własnego domu nie ma co się obawiać. W końcu chodzi o to, abyśmy dobrze czuli się u siebie. A jeśli marzymy o domu, to należy to marzenie po prostu realizować. Oczywiście, potrzebne są fundusze. Ja i mąż, zanim wzięliśmy się za budowę, spędziliśmy za granicą niemal pięć lat. Jeśli mogę coś podpowiedzieć, to warto przy okazji budowy się ubezpieczyć. A poza tym to o dom należy regularnie dbać. Niestety domy "pracują", ściany pękają, a ja ostatnio musiałam wziąć się za odnowienie ogrodzenia. Na szczęście miałam do dyspozycji odpowiednią farbę - http://nobiles.pl/produkty/metal/nobiles-stalochron/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #66  
Stary 19-01-2018, 13:13
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 815
Domyślnie

Czy budową chcesz zająć się samodzielnie? Jeśli tak, już teraz powinieneś rozejrzeć się za maszynami, bez których niektórych prac nie wykonasz. Na myśli mam między innymi maszyny wiertnicze dostępne w ofercie http://staltechnika.pl/pl/ (zajmuje się ich produkcją)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #67  
Stary 24-01-2018, 14:53
eurocontact eurocontact is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Miasto: Hamburg
Posty: 15
Domyślnie

Nie bać się absolutnie! Ta inwestycja się opłaca!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #68  
Stary 09-02-2018, 08:08
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Myślę ze nie masz czego się obawiać, trzeba tylko wybrać odpowiednie rozwiązania. My mamy zamiar postawić dom drewniany, a też wykorzystać gonty drewniane które są bardzo ozdobne i niewątpliwie ozdobią dom. Jedno co to trzeba je konserwować systematycznie ponieważ wchłaniają wilgoć. Ale mąż twierdzi że da sobie z tym radę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #69  
Stary 20-02-2018, 16:36
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 527
Domyślnie

Jeśli odpowiednio wcześniej pomyślisz i zatrudnisz sprawdzoną, profesjonalną firmę budowlaną to nie będzie źle. Polecić mogę firmę Fachman z Mielca ( oddziały w Rzeszowie i Dębicy). Można im powierzyć budowę domu od prac przygotowawczych po wykończeniówkę. Taka współpraca z jedną firmą to wygodne rozwiązanie. Polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #70  
Stary 26-02-2018, 13:41
iza100 iza100 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 081
Domyślnie

Myślę, że nie ma się czego bać. Natomiast bez kredytu się nie obędzie. Wiem, że ciężko jest dostać kredyt w banku, ponieważ mimo dużych dochodów odrzucili mój wniosek. Czytałam, że kredyt123 opinie jest ciekawą opcją, wiele klientów poleca.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:58.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.