kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 12-06-2015, 14:59
tulipanna tulipanna is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 38
Domyślnie Rowerek

Dziewczyny, kupiłam sobie w końcu rower! Umieram ze szczęścia, długo o nim marzyłam. Może w końcu spalę nieco zbędnego ciałka. Zastanawia mnie tylko jak teraz o niego dbać. Zupełnie się na tym nie znam i nie wiem czym powinnam go smarować / psikać itp. Jak zadbać o to żeby rower się nie zniszczył?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 17-06-2015, 08:37
jancia09x jancia09x is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 8
Domyślnie

Witaj. Jeśli nie wiesz, jak konserwować rower oddaj go w ręce specjalistów, czyli do serwisu rowerowego. Tam ci go wyregulują, nasmarują itp. Zawsze przed rozpoczęciem sezonu należy się tym zająć, i potem w miarę użytkowania przeprowadzić bieżące konserwacje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 18-06-2015, 13:40
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

A jaki kupiłaś rower? Ja myślałam o górskim z http://www.rowerymerida.pl/rowery-gorskie.html Chcę zaczać więcej się ruszać i wydaje mi się, że na początek rower będzie najlepszy Muszę jeszcze znaleźć dla niego miejsce w mieszkaniu i mogę zamawiać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 12-09-2015, 13:48
62miko 62miko is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 601
Domyślnie

Mi tez przydałoby się trochę ruchu Ostatnio strasznie się zapuściłam i aż wstyd mi wychodzić do ludzi. Zapisałam się na siłownię ale nie mam czasu by na nią chodzić ;( Myślałam o rowerze z http://www.agasportsklep.pl/damskie-cat-40 Jeszcze jest w miarę ciepło więc mogłabym jeździć godzinkę lub dwie po odprowadzeniu maluchów do przedszkola. Wcześniej ćwiczyłam w domu ale jakoś nie mogę do tego wrócić. Mam totalnego lenia i najchętniej całymi dniami siedziałabym na kanapie oglądając seriale.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 31-10-2015, 16:22
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Ja właśnie oglądam rowerki stacjonarne i chcę któryś zamówić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 14-01-2016, 10:20
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 861
Domyślnie

Ja dopiero planuje zakup roweru. Bardzo długo nie jeździłam na żadnym rowerze, bo nie miałam na to czasu, a także nie miałam nigdy swojego roweru. W tym roku postanowiłam go kupić i stwierdziłam,że teraz jest najlepszy czas, bo rowery są najtańsze. Myślę o rowerze ze sklepu internetowego https://www.sklep.eurorower.pl/ . Chciałabym, żeby był to rower miejski, bo takie mi się najbardziej podobają, a także nie będe nim jeździła w dalekie trasy. Jaki polecacie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 21-01-2016, 11:07
patka's Avatar
patka patka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2016
Posty: 12
Domyślnie

a ja niedawno sobie kupiłam stacjonarny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 15-02-2016, 12:27
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Szczerze mówiac to nie wiem ja zawsze oddaje na jeden dzień do serwisu by zrobili co mają zrobić i tyle. Teraz myślę o nowym rowrku który chciałąbym kupić sobie tutaj http://www.germo.pl/ . Myślałam o typowym miejskim rowerku co o tym myślicie dobry wybór?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 17-02-2016, 12:42
mulissa mulissa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 4
Domyślnie

Ale to rower stacjonarny czy klasyczny? Bo w przypadku tego pierwszego naprawdę trzeba się nieźle namachać żeby odczuć jakąkolwiek różnice na wadze :P
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 23-04-2016, 21:27
ola.bis ola.bis is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 94
Domyślnie

Poszukaj jakiegoś serwisu na osiedlu, u mnie taki zakurzony warsztat ma stary pan, za kilkanaście złotych zrobił mi przegląd i naoliwił wszystko
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:13.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.