kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Stary 11-11-2017, 10:43
ggregorr Mężczyzna ggregorr is offline
Junior Member

Domyślnie Meble do kuchni

Wymienialiśmy ostatnio z moją żoną meble do kuchni. Wybraliśmy Ikee, teraz jesteśmy bardzo zadowoleni z tego wyboru. Została nam polecona ta firma: http://www.meblezdostawa.pl/ . Po wszystkim mogę powiedzieć, że to chyba najlepsza firma transportowa na Dolnym Śląsku.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-11-2017, 23:50
odkiedyPLL odkiedyPLL is offline
Junior Member

Domyślnie

I jak, meble są okej, pasuje wszystko?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-11-2017, 03:22
Paya Paya is offline
Member

Domyślnie

Jakoś nie mam przekonania do takich sklepów. Niby zawsze meble prezentują się ładnie, ale z czasem widać, że nie jest to najlepszej jakości wyrób. Szczególnie jeżeli o meble kuchenne chodzi to warto, by były one wytrzymałe, solidne, no i oczywiście wyglądały pięknie. Mi szczególnie podobają się meble robione na wymiar z firmy meble grudziądz. Takiej firmie jak najbardziej powierzyłabym aranżację swojej kuchni.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-12-2017, 09:15
AgataNow AgataNow is offline
Junior Member

Domyślnie

Zgadzam się z przedmówcą, również nie wydaje mi się, że tzw marketówki są dobrym pomysłem do kuchni :) Co jak co ale meble kuchenne powinny być trwałe bo musza duzo zniesc i są dość intensywnie użytkowane :) Ja przy urządzaniu swojej kuchni zdecydowałam się na meble ze studia Maxkuchnie w Rzeszowie. Są bardzo eleganckie i wyróżniają się na tle innych a jakość nieporównywalnie lepsza niż tych w marketach, tam wystarczy raz przejechać nożem i już prezentują się fatalnie :)
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-12-2017, 09:56
Patena Patena is offline
Member

Domyślnie

Ja też raczej nie kupowałabym mebli z marketu. Do kuchni najlepiej zrobić meble na wymiar. Ja swoje zamawiałam w sklepie http://www.biuroimeble.com.pl/oferta/meble_kuchenne . Maja bardzo fajną kolekcję mebli Prime o frontach w wysokim połysku. Mam te meble u siebie, wyglądają bardzo elegancko.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-12-2017, 22:29
Krysta097 Krysta097 is offline
Junior Member

Domyślnie

Do kuchni poza zwykłymi meblami warto także zadbać o wszelkie gadżety i akcesoria, które również mogą się przydać (https://moleo.pl/pol_m_DOM-I-OGROD_DO-KUCHNI-811.html). Sama bardzo lubię kupować najróżniejsze dodatki kuchenne, które moga mi się przydać. Niedługo to wszystko przestanie mi sie mieścić w szafkach
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-12-2017, 22:59
moniś12 moniś12 is offline
Member

Domyślnie

ja tam tez pozostaje wierna salonom agaty. jakims trafem zawsze i tak laduje u nich. na wymiar robili nam szafe do sufitu jakos na poczatku roku. tez bezproblemowo. projekt, wykonanie i montaz wszystko w cenie plus transport chyba byl gratis z tego co pamietam
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-01-2018, 09:12
Michel Michel is offline
Senior Member

Domyślnie

Zerknijcie na te szafki kuchenne
Są super. Tyle do wyboru. I w korzystnej cenie.
Nawet mają coś w moim ulubionym stylu - skandynawskim
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów