kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 13-02-2019, 21:56
anetaciej anetaciej is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 2
Domyślnie Wózek dla dziecka

Moja siostra spodziewa się dziecka i spytała się czy lonex jest dobrym producent wózków dziecięcych? Niestety nie znam ich ale na stronie lonexcompany.com te wózki wyglądają na prawdę dobrze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 14-02-2019, 13:09
stefan33888 Mężczyzna stefan33888 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 3
Domyślnie

Moim dalecy kuzynowie ostatnio kupili bardzo drogi wózek dla dziecka.Ten wózek jest boski.
__________________
prowadzenie facebooka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 10-03-2019, 18:39
Kati10 Kati10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 121
Domyślnie

Coś tam słyszałam o tym producencie, ale nie jestem pewna jego produktów. Moim zdaniem najlepiej się sprawdzają pod każdym względem Wózki spacerowe Elodie Details . Kupowałam już na Ceneo dla swojej siostrzenicy, a teraz kolej na bratanka Wózki mają same zalety, na przykład posiadają duże koła zapewniające jazdę po nierównościach oraz zapewniają proste i szybkie składanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 19-03-2019, 14:19
Majka3008 Majka3008 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 333
Domyślnie

Anexy są bardzo fajne. Za przystępną cenę można dostać wózek solidny, bezpieczny i bardzo wygodny. Ja akurat mam model sport, sprawdza się na każdym terenie i przy każdej pogodzie A dodatkowo ślicznie wygląda.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 24-03-2019, 21:02
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

Tak, nie są złe, też mi się podobały dokąd nie zobaczyłam x-landera, ma on zdecydowanie fajniejsze kolory i więcej bajerów, na przykład diody led w podnóżku dzięki którym widać go z daleka w ciemnościach, nie widziałam tego w żadnym innym wózku a to bardzo poprawia bezpieczeństwo
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 24-03-2019, 22:42
malamarry malamarry is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 42
Domyślnie

Cytat:
Napisał enigma
Tak, nie są złe, też mi się podobały dokąd nie zobaczyłam x-landera, ma on zdecydowanie fajniejsze kolory i więcej bajerów, na przykład diody led w podnóżku dzięki którym widać go z daleka w ciemnościach, nie widziałam tego w żadnym innym wózku a to bardzo poprawia bezpieczeństwo

No dla mnie takie "bajery" są naprawdę zbędne, mi chodzi przede wszystkim o bezpieczeństwo i wygodę dziecka podczas spacerów. Najpierw ubieram siebie w taki sposób, aby było mnie dobrze widać po zmroku, odblaski na wózek też można kupić. Ja uważam, że cechy idealnego wózka posiada właśnie wspomniany wyżej Anex. A "bajery" co chwilę są nowsze, wcale za tą modą nie próbuje gonić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 25-03-2019, 13:20
poola3 poola3 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 4
Domyślnie

Ile mniej więcej wydaliście na kupienie wózka? Nie lepiej kupować jakiś używany, ale w dobrym stanie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 26-03-2019, 09:43
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

Cytat:
Napisał malamarry
No dla mnie takie "bajery" są naprawdę zbędne, mi chodzi przede wszystkim o bezpieczeństwo i wygodę dziecka podczas spacerów. Najpierw ubieram siebie w taki sposób, aby było mnie dobrze widać po zmroku, odblaski na wózek też można kupić. Ja uważam, że cechy idealnego wózka posiada właśnie wspomniany wyżej Anex. A "bajery" co chwilę są nowsze, wcale za tą modą nie próbuje gonić.

Rzecz gustu, każdemu podoba się co innego, mi zależy na wózku funkcjonalnym bezpiecznym ale też wyjątkowym i ładnym ale również dlatego że dla mnie wszytko musi być idealne dlatego wybrałam akurat ten, ma pozytywne recencje, prowadzi w rankingach (np tu https://www.rodzice.pl/ranking-wozkow-wielofunkcyjnych/) a Tobie może się podobać inny i ja Twojego wyboru nie krytykuję
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 27-03-2019, 12:26
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 386
Domyślnie

Najlepiej poszukać opinii w sieci, albo też po prostu samodzielnie poczytać opisy produktów
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 27-03-2019, 12:36
sonal sonal is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 4
Domyślnie

a czy wózki wielofunkcyjne to dobre rozwiązanie czy raczej nie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:29.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.