kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 05-06-2020, 11:36
Basia626 Basia626 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2020
Posty: 1
Lightbulb Ciągle zapchana kanalizacja

Drogie Panie, mam ciągle zapchane rury kanalizacyjne i robiłam to domowym sposobem. Kret, spirala nie pomogły. Jakieś sugestie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 23-06-2020, 14:31
damianek Mężczyzna damianek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2020
Miasto: Warszawa
Posty: 9
Domyślnie

Profesjonalne usługi czyszczenia rur i kanalizacji. Krecik jest dobry, ale do odetkania rury pod zlewem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 25-11-2020, 10:38
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 489
Domyślnie

Ja remont swojej łazienki musiałam nieco przyspieszyć z uwagi na notoryczne zalewnie sąsiada. W tej sytuacji do udrażniania rur w Warszawie fachowca znalazłam w sieci . Jednak ostatecznie zdecydowałam się na remont i wymianę tych rur na nowe, oczywiście to co było w moim zakresie, resztą musiała zająć się spółdzielnia. Jednak numer do tych fachowców zapisałam sobie w telefonie. Tak naprawdę nigdy nie wiadomo, która tura znowu może się zapchać i będzie potrzebna pomoc wuko
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 13-01-2021, 09:14
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

Ja również uważam, że warto byłoby w takiej sytuacji skorzystać z usług firmy, która zajmuje się profesjonalnym czyszczeniem i udrażnianiem kanalizacji. We Wrocławiu działa na przykład taka firma JOT-KA, z której ofertą możecie zapoznać się na stronie internetowej https://jotka-hydraulik.pl/hydraulik...w-srodmiescie/. Polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 06-04-2021, 13:49
Kamciaks Kamciaks is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 67
Domyślnie

No to jak temat się powtarza, to może warto zmienić firmę?? Sprawdź sobie wuko poznań . Oni na 100% zrobią to raz a porządnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 14-04-2021, 11:17
bonj bonj is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Posty: 53
Domyślnie

Może czas zadzwonić po specjalistów? Może coś z rurą jest nie tak?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 06-05-2021, 08:15
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Ja też uważam, że najlepiej w takiej sytuacji skontaktować się z hydraulikiem. Taki fachowiec będzie wiedział, co robić. Z pewnością pomoże Tobie hydraulik Dawid, usługi hydrauliczne Wrocław: https://hydraulik.wroclaw.pl/ .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 01-06-2021, 17:45
koteczka1 koteczka1 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 368
Domyślnie

Nie tylko zapchana kanalizacja powoduje wiele trudności. Niestety niekiedy nieprzyjemny zapach kanalizacji jest tak intensywny, że trudno jakkolwiek sobie z tym poradzić i muszą pojawić się mocarne środki, które dopiero pozwolą zwalczyć ten przykry problem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 03-06-2021, 16:08
uska uska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 378
Domyślnie

Może elementy tej kanalizacji są już zużyte. Sprawdź sobie np. https://www.zew-inwestycje.eu/. Tam znajdziesz szeroki wybór elementów kanalizacyjnych wykonanych z wysokiej jakości stali nierdzewnej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 27-09-2021, 08:36
rzetelna rzetelna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 1 066
Domyślnie

Uważajcie w takim razie z tą kanalizacją i nie bagatelizujcie problemu, bo jak dojdzie do wycieku to naprawdę będzie masakra. Chociaż z tego cow iem, to są firmy które oferują bezwykopowe naprawy punktowe rurociągów i naprawdę takie usługi cieszą się dobrą opinią.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:17.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.