kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 11-12-2011, 13:06
limonka limonka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2011
Posty: 6
Domyślnie Piekne przedmioty do domu

Witam,
niedawno natrafiłam na hurtownię pod Poznaniem , gdzie mają przepiękne przedmioty do wystroju wnętrz.

Jestem zakochana w stylu prowansalskim i tam znalazłam sporo artykułów, które już zachwycają w moim domku
www.deco-house.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 24-01-2012, 13:24
martag martag is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Posty: 2
Domyślnie

Jak remontowałam łazienkę to natrafiłam na sklep www.ilazienki.pl zamówiłam płytki i są super a ja nie musiałam plątać się po marketach. I kranik fajny też wybrałam taki w stylu retro do wanny i drugi do umywalki podobny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 19-03-2012, 14:47
Agi41 Agi41 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Posty: 1
Domyślnie

ja znalazłam fajny z firanami i zasłonami, roletami i różnymi innymi dodatkami do domku www.splendid.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 22-03-2012, 16:53
ulak ulak is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Posty: 2
Domyślnie skandynawskie dekoracje

Jak ktoś lubi skandynawskie dekoracje, to polecam www.scandihome.pl
Można tam znaleźć różne oryginalne bibeloty z wyższej półki niż Ikea
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 06-04-2012, 15:36
matisek matisek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Posty: 15
Domyślnie

Deco-House i Scandi Home - aż mnie ścisnęło w dołku. Idealne! Wszystko mnie zachwyca, oprócz cen. Czekam na zwrot podatku z pit-37, więc już wiem na co go przeznaczę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 15-04-2012, 14:52
misiek misiek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Posty: 2
Domyślnie lampka

co myslicie o lamkach orientalnych z www.galeria-tajlandia.pl (własny sklep internetowy)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 25-04-2012, 13:00
Monika_tendom.pl Monika_tendom.pl is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2012
Posty: 1
Domyślnie wyjątkowy sklep z wyszukanymi dodatkami do wnętrz i ogrodów_polecam!

Witam serdecznie!
Zapraszam gorąco do naszego sklepu z wyszukanymi artykułami dekoracyjnymi do domu i ogrodu www.tendom.pl, w którym znajdziecie wyjątkowo stylowe przedmioty takie, jak dekoracyjne wianki na drzwi, eleganckie kieliszki i cukiernice, ramki na zdjęcia, piękne lampiony, latarnie, latarenki, dekoracyjne poduszki i narzuty na łóżka, posrebrzane świeczniki, cynowane naczynia, prześliczne dodatki do dziecięcego pokoju i wiele innych uroczych przedmiotów. Wszystko to, co znajdziecie na stronach naszego sklepu same chciałybyśmy mieć w swoich domach i tę właśnie prostą zasadą kierujemy się przy doborze asortymentu. Polecamy ciepło!
Monika z www.tendom.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 27-06-2012, 18:07
sylwia85 sylwia85 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2011
Posty: 10
Domyślnie

Mi jakoś ciężko kupować rzeczy do domu przez internet. Wolę udać się osobiście do sklepu i "na żywo" zobaczyć interesujący mnie produkt. Najczęście udaję się do marketów budowlanych typu ikea, praktiker, obi. Wcześniej oczywiście porównuję produkty jeśli jest taka możliwość. Np. strona praktikera jest dobrze wykonana i ma przejrzysty katalog produktów - ostatnio kupowałem wannę i wstępnie porównałem interesujące mnie wanny w dziale wyposażenie łazienki a na miejscu dokonałem ostatecznego wyboru. Nie wyobrażam sobie natomiast "w ciemno" kupić coś do domu przez internet, nie widząc wcześniej tego na żywo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 08-09-2012, 21:32
decoHOUSE decoHOUSE is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Posty: 1
Smile decoHOUSE home&garden

Internetowy sklepik decoHOUSE a w nim: ręcznie wykonane dekoracje z naturalnych materiałów len, drewno, metal.
W stylach prowansalskim, skandynawskim, retro. Wykonujemy również na indywidualne zamówienie.
Produkty wykonane wyłącznie przez nas, takich samych nie znajdziecie.
Zapraszam http://www.decohouse.pl/
e-mail: decohouse@decohouse.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 28-02-2013, 09:45
Kaśka's Avatar
Kaśka Kaśka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Posty: 347
Domyślnie

Ja ostatnio zamawiałam materac do łóżka w sypialni w sklepie: http://www.klinikasnu.pl/ i jestem bardzo zadowolona zarówno z obsługi jak i jakości produktu Zadzwoniłam do sklepu, chętnie doradzili mi jaki materac będzie dla mnie najlepszy, dali nawet dodatkowy rabat. Wysyłka szybka, w dwa dni po zakupie już miałam go w domu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:28.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.